یاری یک میلیون پوندی جی کی رولینگ به خیریه های بریتانیا

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین - جی کی رولینگ برای یاری به بی خانمان ها و افراد آسیب دیده از خشونت های خانگی در دوران همه گیری ویروس کرونا، یک میلیون پوند یاری اقتصادی می نماید.

یاری یک میلیون پوندی جی کی رولینگ به خیریه های بریتانیا

نویسنده داستان های هری پاتر گفت این مبلغ میان خیریه های بحران و پناهگاه تقسیم خواهد شد تا به کسانی که بیشترین آسیب ها را از شیوع این همه گیری و قرنطینه دیده اند یاری کند.

او روز شنبه در توییتی با اعلام این موضوع نوشت: امروز بیست ودومین سالگرد نبرد هاگوارتز است، اما می خواهم صادق باشم و بگویم امروز صحبت کردن درباره مرگ شخصیت های داستانی بی جا و نامناسب است. بسیاری در دنیای واقعی در حال از دست دادن عزیزان خود هستند. بنابراین در سالگرد پیروزی جادوگر عظیم به آنهایی فکر می کنم که آن بیرون در حال اجرا کارهای خود و محافظت از ما هستند. سه نفر از اعضای نزدیک خانواده من هم در میان این کارکنان هستند و من میان غرور و نگرانی گیر افتاده ام.

او در ادامه نوشت: مثل همواره در این نوع از بحران ها، فقیرترین ها و آسیب پذیرترین ها بیشتر از همه ضربه می خورند، بنابراین به افتخار نبرد هاگوارتز مبلغ یک میلیون پوند یاری اقتصادی می کنم که نیمی از آن به خیریه بحران که در حال یاری به بی خانمان ها در دوران همه گیری هستند و نیمی از آن به خیریه پناهگاه اهدا خواهد شد، چون می دانیم که متاسفانه خشونت خانگی در دوران قرنطینه بسیار افزایش یافته است.

این خیریه ها از رولینگ به خاطر این حمایت اقتصادی تقدیر کردند، خیریه بحران گفت این پول را به خط مقدم یاری های خود می فرستد و خیریه پناهگاه گفت که این مبلغ از خدمات ارائه شده آنها که در هفته های اخیر با افزایش تقاضا روبه رو شده اند پشتیبانی خواهد نمود.

جان اسپارکز، مدیر اجرایی خیریه بحران گفت: ما از حمایت خانم رولینگ بسیار خوشحالیم و به خاطر این یاری سخاوتمندانه بسیار از او تشکر می کنیم. افراد بی خانمان در دوارن شیوع کرونا بسیار آسیب دیده اند. مبلغ اهدا شده توسط جی کی رولینگ به خط مقدم مبارزه با همه گیری اختصاص خواهد یافت و به ما یاری خواهد نمود که به حمایت از افراد بی خانمان سرتاسر بریتانیا در این دوران بسیار سخت ادامه دهیم. ما با یاری یکدیگر می توانیم از افراد بیشتری حمایت کنیم.

خیریه پناهگاه نیز توییت کرد: این خبر فوق العاده ای است و در شرایطی به داد ما رسیده که شاهد افزایش 50 درصدی تماس ها در دوران همه گیری و قرنطینه خانگی هستیم. با تشکر فراوان از جی کی رولینگ -حمایت شما خدمات ویژه ما را مستحکم تر ساخته و به ما یاری می نماید که به زنان بیشتری که مورد خشونت قرار گرفته و به ما احتیاج دارند رسیدگی کنیم.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 88716

به "یاری یک میلیون پوندی جی کی رولینگ به خیریه های بریتانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری یک میلیون پوندی جی کی رولینگ به خیریه های بریتانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید