پروژه های اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی تا خاتمه سال به بهره برداری می رسند

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان با پیشرفت خوبی اجرا می شوند و با تامین اعتبار لازم برای اجرای این طرح ها ، پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تا انتها سال به بهره برداری می رسند.

پروژه های اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی تا خاتمه سال به بهره برداری می رسند

محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه 29 تیرماه در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومت استان، که در استانداری برگزارشد، با انتقاد شدید از فرایند اعطای تسهیلات بانکی توسط بانک های خصوصی در استان، گفت: متاسفانه علیرغم تذکرات قبلی بانک های خصوصی بخش قابل توجهی از منابع جمع آوری شد در استان را در خارج از استان صرف می کنند که این مسئله برای استان قابل قبول نیست.

وی با اشاره به اینکه بانک های خصوصی هیچ نقشی در فرایند توسعه استان ندارند، ادامه داد: درصورتی که بانک های خصوصی 50 درصد از منابع خود را برای متقاضیان استانی پرداخت نکنند، اجازه فعالیت این بانک ها را در استان نمی دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرایند اجرای طرح های و پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان اشاره نمود و گفت: خوشبختانه پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان با پیشرفت خوبی اجرا می شوند و با تامین اعتبار لازم برای اجرای این طرح ها ، پروژه های اقتصاد مقاومتی استان تا انتها سال به بهره برداری می رسند.

وی اظهار کرد: از مدیران دستگاه های اجرایی نیز انتظار می رود با پیگری های مستمر، فرایند اجرا و تامین اعتبار پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان را رصد کنند تا این طرح ها در زمان اعلام شده به بهره برداری برسند.

شهریاری همچنین با انتقاد از تخصیص نیافتن اعتبار کامل تسهیلات اشتغال پایدار توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و اهمیت تخصیص کامل این اعتبار و تاثیر آن در ایجاد فرصت های اشتغال در استان، از مدیران این وزارتخانه خواست تا فرایند پرداخت کامل این تسهیلات به استان را پیگیری کنند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به موافقت ستاد ملی با پیشنهاد ستاد استانی مبنی بر کاهش تجمعات اداری و استفاده از ظرفیت دورکاری کارکنان گفت: دستگاه های اجرائی می توانند از یک سوم ظرفیت کارکنان بصورت دورکاری استفاده کنند. اولویت اول با کارکنان بالای 60 سال، کارکنان دارای بیماری های زمینه ای و بانوان دارای فرزند شیرخوار است.

شهریاری همچنین با تاکید بر صرفه جویی مصرف برق توسط مردم و دستگاه های اجرایی استان گفت: هفته پیش رو یکی از روزهای گرم سال را خواهیم داشت که امیدواریم با صرفه جویی برق شاهد قطعی برق در استان نباشیم.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 101154

به "پروژه های اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی تا خاتمه سال به بهره برداری می رسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی تا خاتمه سال به بهره برداری می رسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید