پرسپولیس و استقلال مجوز حرفه ای گرفتند، صادر نشدن مجوز برای هفت تیم لیگ برتری و تمام تیم های دسته اولی

به گزارش مجله سرگرمی، کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال با صدور اطلاعیه ای وضعیت باشگاه ها را برای دریافت مجوز حرفه ای خاطرنشان کرد.

پرسپولیس و استقلال مجوز حرفه ای گرفتند، صادر نشدن مجوز برای هفت تیم لیگ برتری و تمام تیم های دسته اولی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای در رابطه با وضعیت باشگاه ها برای دریافت مجوز حرفه ای اطلاعیه ای به توضیح زیر منتشر کرد:

با استعانت از خداوند سبحان و حسب اختیارات حاصل از آیین نامه و دستورالعمل صدور مجوز حرفه ای ابلاغی از سوی AFCکنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، به منظور راهنمایی سیستمی و قانونی باشگاه های کشور جهت استقرار الزامات مجوز حرفه ای، ملی، اقدام به راستی آزمایی مدارک و اسناد ارائه شده در سامانه AFC گشت. این امر با بهره گیری از تجارب، تخصص و تعهد کارشناسان ارشد فوتبال کشور نسبت به برگزاری جلسات تخصصی (قریب به 400 ساعت) و انجام فرآیند رسیدگی با حضور کلیه اعضا کمیته بدوی صدورمجوزحرفه ای در موعد قانونی اقدام و به قرار ذیل الذکر اتخاذ تصمیم و اطلاع رسانی می شود .

تقسیم بندی باشگاه ها بر اساس مدارک ارائه شده و تصمیمات اتخاذ شده در کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فصل 2019 مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 1- گروه الف, شامل باشگاه های پرسپولیس، ذوب آهن اصفهان، استقلال تهران، سایپا تهران، پیکان تهران، فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان می باشد که با توجه به فرآیند رسیدگی، حائز شرایط جهت اخذ مجوز حرفه ای در فصل 2019 تشخیص داده شد. 2- گروه ب, شامل باشگاه های نفت آبادان و گسترش فولاد تبریز{ماشین سازی} حاضر در لیگ برتر کشور (جام خلیج فارس)، حائز شرایط جهت اخذ مجوز ملی در فصل 2019 تشخیص داده شد، مشروط بر اینکه نسبت به مشخص و تکلیف سرفصل های مالی مندرج در صورت های مالی و ارتقا استانداردهای استادیوم خانگی حداکثر تا انتها سال 97 اقدام عاجل معمول کنند.

3- گروه ج 3-1: باشگاه های حاضر در لیگ دسته اول کشور (جام آزادگان) به دلیل عدم ثبت مدارک در سیستم CLAS در موعد مقرر قانونی، حائز شرایط جهت اخذ مجوز حرفه ای و یا ملی در فصل 2019 نیستند.

3-2: باشگاه های نفت مسجد سلیمان، پارس جنوبی جم، پدیده مشهد، سپیدرود رشت و استقلال خوزستان حاضر در لیگ برتر کشور (جام خلیج فارس) به دلیل عدم ثبت مدارک در سیستم CLAS در موعد مقرر قانونی ، حائز شرایط جهت اخذ مجوز حرفه ای و یا ملی در فصل 2019 نیستند.

3-3: باشگاه های تراکتورسازی، نساجی مازندران حاضر در لیگ برتر کشور (جام خلیج فارس) در بخش ممیزی اسناد و ثبت مدارک در سیستم CLAS در موعد مقرر قانونی، نسبتاً مطلوب عمل کرده اند ولی به دلیل نقص مدارک و مستندات ، در موعد قانونی، حائز شرایط جهت اخذ مجوز حرفه ای و یا ملی در فصل جاری 2019 نیستند.

از آنجا که تصمیمات فوق از منظر کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای قطعی می باشد، لذا باشگاه هایی که نسبت به رای صادره اعتراض دارند می توانند طی مدت 3 روز از زمان صدور این اطلاعیه درخواست استیناف خود را به صورت رسمی به دبیرخانه صدور مجوز حرفه ای ارائه فرمایند.

باشگاه می توانند جهت ارسال درخواست می توانید به وسیله اتوماسیون اداری نامه رسمی خود را به سازمان لیگ و یا آدرس ایمیل [email protected] اقدام فرمایند.

parisro.ir: پاریس: سفر به فرانسه و زیباترین شهر دنیا

tatilatro.ir: تعطیلات رو: مجله مسافرتی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آذر 1400 بروزرسانی: 17 آذر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 5490

به "پرسپولیس و استقلال مجوز حرفه ای گرفتند، صادر نشدن مجوز برای هفت تیم لیگ برتری و تمام تیم های دسته اولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس و استقلال مجوز حرفه ای گرفتند، صادر نشدن مجوز برای هفت تیم لیگ برتری و تمام تیم های دسته اولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید