پرداخت بیش از 7.5 میلیارد ریال حمایت تشویقی به محققان نانو

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پرداخت حمایت تشویقی یکی از برنامه های ستاد از سال 1383 تا کنون بوده است که هدف از آن حمایت از پژوهش در حوزه نانو است. در این راستا در 23 مرداد ماه 1397 مبلغ7،569،600،000 ریال از سوی ستاد به 1707 محقق پرداخت شد.

پرداخت بیش از 7.5 میلیارد ریال حمایت تشویقی به محققان نانو

این پرداخت شامل پروپوزال و خاتمه نامه ارشد و دکتری تایید گردیده تا انتهای آذر ماه 1396، مقالات علمی – پژوهشی تایید گردیده تا انتهای دی ماه 1396، چاپ کتاب تایید گردیده تا انتهای سال 1396، مقالات کنگره خارجی تایید گردیده تا انتهای دی ماه 1396 می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
اخبار و مقالات مرتبط با "پرداخت بیش از 7.5 میلیارد ریال حمایت تشویقی به محققان نانو"

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بردسکن از شروع مرمت چهار بنای تاریخی در این شهرستان اطلاع داد.

به گزارش خبرنگاران، در میان انبوه تحولات تاریخ ایران و اسلام بدون شک، سفر امام علی بن موسی الرضا(ع) به ایران از بزرگ‌ترین حوادث تاریخ این سرزمین شمرده می ‌شود. چاپ اول کتاب که با استقبال جامعه علمی دانشگاهی کشور مواجه شد نویسنده را بر آن داشت که چاپ جدید آن را با تجدیدنظر، اصلاحات...

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری در واکنش به افشاگری‌ های اخیر دستیار سابق خود در کاخ سفید نوشت: وقتی به آدم بی ارزش، دیوانه و نق نقوئی فرصت داده و در کاخ سفید شغلی را در اختیارش قرار بدهی، حدس می زنم اوضاع خوبی پیش نمی آید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، ارتش آمریکا تصمیم دارد روش تازه ای برای نابود کردن پهپادها به کار گیرد.

به "پرداخت بیش از 7.5 میلیارد ریال حمایت تشویقی به محققان نانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پرداخت بیش از 7.5 میلیارد ریال حمایت تشویقی به محققان نانو

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید