هپکو اگر خوش قولی کند از بن بست خارج می شود، شرایط آذرآب رو به بهبود است

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/مرکزی استاندار استان مرکزی گفت: شرکت هپکوی اراک در صورتی که به تعهدات خود در خصوص سفارس ساخت ماشین آلات راهداری عمل کرده و خوش قولی کند از بن بست خارج خواهد شد.

هپکو اگر خوش قولی کند از بن بست خارج می شود، شرایط آذرآب رو به بهبود است

سیدعلی آقازاده امروز شنبه دهم اسفندماه در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با پیگیری های بعمل آمده در راستای برون رفت از موانع تولید شرکت هپکو و اقداماتی که جهت برگرداندن این شرکت به سازمان خصوصی سازی صورت گرفت، نهایتا منجر به تشکیل جلسه ای در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در تهران به ریاست معاون اول رئیس جمهور شد.

وی ادامه داد: خرید ماشین آلات برای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور با پرداخت هزینه آن از سوی دولت یکی از مصوبات مهم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به ریاست معاون اول رئیس جمهور بود که این سفارش به شرکت هپکوی اراک واگذار شد.

استاندار مرکزی تاکید کرد: در این جلسه موضوع خرید ماشین آلات برای سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور تعیین تکلیف شد و نهایتا مبلغ 220 میلیارد تومان در جلسه چهارشنبه هفته گذشته هیات دولت به تصویب رسید و این پول ظرف حداکثر دو هفته آینده به سازمان راهداری برای خرید ماشین آلات از شرکت هپکو تخصیص خواهد یافت.

وی شرح داد: این مبلغ پس از عقد قرارداد و تشریفات اداری در قبال ساخت و تولید 204 دستگاه گریدر از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای به مرور به شرکت هپکو اراک پرداخت خواهد شد.

آقازاده با تاکید بر اینکه واگذاری سفارش ساخت و تولید ماشین آلات راهداری به شرکت هپکوی اراک در صورت خوش قولی این واحد تولیدی و صنعتی استمرار خواهد یافت، افزود: در صورتی که شرکت هپکو در عمل به تعهدات خود خوش قولی کند، میزان سفارشات واگذاری افزایش خواهد یافت و از بن بست خارج می شود.

وی با اشاره به عدم خوش قولی هپکوی اراک در چند قرارداد تولید و ساخت ماشین آلات در گذشته، اظهار کرد: امیدواریم این شرکت در این قرارداد یک رفتار مسئولانه از خود نشان دهد و به تعهدات خود در مدت زمان تعیین شده عمل کند تا در چرخه تولید قرار گیرد.

استاندار مرکزی در خصوص شرت آذرآب اراک نیز گفت: شرایط شرکت آذرآب رو به بهبود است و توانسته است حقوق معوقه کارگران را پرداخت کند.

وی بیان نمود: واگذاری شرکت واگن پارس نیز به مجموعه مپنا به عنوان یک دستور کار جدی مطرح است و در حال پیگیری هستیم.

مجله دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مهسان بلاگ: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 73989

به "هپکو اگر خوش قولی کند از بن بست خارج می شود، شرایط آذرآب رو به بهبود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هپکو اگر خوش قولی کند از بن بست خارج می شود، شرایط آذرآب رو به بهبود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید