همه چیز پول نیست، تیم حرفه ای برای فصل آینده خواهیم بست

به گزارش مجله سرگرمی، اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان در گفت و گو با خبرنگاران، درباره شرایط و شرایط تیم والیبال این باشگاه گفت: بدون شک پیکان پرافتخارترین تیم آسیا و ایران است، وظیفه ما این است تا از این برند صیانت کنیم و در جهت ارتقا این تیم تلاش خواهیم کرد. خیلی تمایل ندارم به اتفاقات فصل گذشته بپردازم چرا که در شان باشگاه پرافتخار پیکان نبود.

همه چیز پول نیست، تیم حرفه ای برای فصل آینده خواهیم بست

وی تاکید کرد: دلایلی مختلفی از جمله دیر بسته شدن تیم، نامتوازن بودن تیم، مطابقت نداشتن بازیکنان و بحث های فنی در ناکامی تیم تاثیرگذار بود. تیم سازی و گروه سازی دو بحثی است که در پیروزیت تیم بسیار مهم است و ما در هیچ یک از این دو بخش با توجه به اتفاقات رخ داده پیروز نبودیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان تاکید کرد: در ابتدای فصل تیم با بیماری کرونا درگیر بود و در ادامه نیز تغییراتی در راستای تقویت تیم انجام شد. در نیم فصل نخست تنها چهار برد کسب کردیم و در نیم فصل دوم با توجه به تغییرات خواسته و ناخواسته اعمال شده تمام سعی کادر فنی و اعضای هیات مدیره این بود تا روال استانداردی بر تیم حاکم شود. با توجه به کمبود بازیکنان داخلی به سراغ بازیکنان خارجی نیز رفتیم. البته باز هم نتوانستیم بازیکنان مدنظر خود را جذب کنیم. در نهایت در نیم فصل دوم به شش پیروزی دست یافتیم و این برای حضور در جمع هشت تیم کافی نبود.

وی گفت: با نتیجه متوسط رو به پایین فصل را تمام کردیم. همان باعث شد چشم انداز درستی برای فصل پیش رو داشته باشیم. هدف مان این است برنامه استاندارد و متناسب با بودجه باشگاه هدف گذاری کنیم، این را نیز باید در نظر بگیریم که همه چیز پول نیست. تیم هایی که هزینه های گزافی انجام داده بودند نیز ناکام ماندند، باید منطقی در انتخاب بازیکنان و کادر فنی داشته باشیم.

محمدی درباره سیاست گذاری باشگاه برای جذب بازیکن در فصل آینده گفت: قطعاً تیمی حرفه ای با استاندارد حرفه ای خواهیم بست. تیمی که به بهترین شکل سازماندهی شود، نه اینکه بخواهیم پول زیادی تزریق کنیم بلکه باید چارچوبی در نظر گرفته شود. بازیکنان باید بدانند در چه باشگاهی بازی خواهند کرد و کادر فنی نیز باید از آنها به خوبی بهره برداری کند. حتماً نگاهی جدی به آکادمی و تیم های پایه خواهیم داشت، همانطور که اطلاع دارید در رده نوجوانان قهرمان و رده جوانان نایب قهرمان کشور شدیم و این نوید بخش آینده ای بهتر برای تیم پیکان است.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره تیمداری در بخش بانوان نیز گفت: با توجه به هدف گذاری اجرا شده به نتیجه لازم نرسیدیم. تیم سوم شد اما انتظارات مان بالا بود. باید بررسی های لازم را انجام دهیم و برای ادامه حیات بخش بانوان تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی درباره تیم فوتبال پیکان نیز گفت: هزینه معقول و منطقی برای تیم فوتبال انجام دادیم و به نسبت، جایگاه بدی در جدول نداریم، امیدوارم در آینده نتیجه بهتری کسب کنیم.

محمدی درباره تسویه حساب بازیکنان والیبال نیز گفت: نخستین گام باشگاه تسویه با بازیکنان فصل گذشته بود تا با آرامش خاطر بیشتری برای فصل آینده آماده شوند. به غیر از یکی، دو نفر قرارداد تمام بازیکنان پرداخت شده است.

وی درباره شرایط رضا صفایی که به دلیل آسیب دیدگی نتوانست بیشتر از دو بازی برای تیمش انجام دهد، گفت: تلاش ما این است تا بدون مشکل بازیکنان، قراردادهای خود را دریافت کنند. صفایی نیز به دلیل آسیب دیدگی نتوانست برای تیم بازی کند اما تمام تلاش مان این است که قرارداد او نیز پرداخت شود. البته همه بازیکنان درصدی از قراردادهایشان بخشیده شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 134590

به "همه چیز پول نیست، تیم حرفه ای برای فصل آینده خواهیم بست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز پول نیست، تیم حرفه ای برای فصل آینده خواهیم بست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید