نقشه عجیب مرد خیانتکار برای طلاق دادن همسرش

به گزارش مجله سرگرمی، مرد خیانتکار برای اینکه همسرش را طلاق بدهد نقشه ای عجیب را طراحی و با همکاری زن مورد علاقه اش اجرا کرد. پس از ارجاع پرونده ای به پلیس فتای غرب استان تهران با موضوع ایجاد مزاحمت و انتشار تصاویر شخصی، پرونده در دستور کار پلیس نهاده شد. در گام نخست، اظهارات شاکی ازسوی کارشناسان پلیس فتا ثبت شد.

نقشه عجیب مرد خیانتکار برای طلاق دادن همسرش

به گزارش شرق؛ این زن گفت: در چند ماه اخیر شخصی ناشناس با سوء استفاده از هویت من اقدام به ایجاد صفحات مختلف اینستاگرامی می نماید و با بارگذاری تصاویر شخصی ام و برقراری ارتباط با اقوام و آشنایان سعی در هتک حیثیت من دارد.

در آنالیز های مقدماتی معین شد متهم پس از ایجاد صفحات اینستاگرامی و انتشار تصاویر شخصی شاکی اکانت را به سرعت حذف می نماید که این عمل، شناسایی او را دشوارتر می کرد، اما با پیگیری های مستمر کارشناسان پلیس فتا و استفاده از تجهیزات فنی آن ها توانستند متهم پرونده را شناسایی و به پلیس فتا احضار نمایند.

متهم در بازپرسی ها اعتراف کرد: مدتی است با همسر شاکی وارد رابطه شده ام و همدیگر را دوست داریم و برای اینکه بتوانیم باهم ازدواج کنیم ابتدا باید شوهر شاکی همسرش را طلاق می داد که در نهایت با همدستی و همفکری یکدیگر قرار بر این شد که تصاویر شخصی و خصوصی شاکی پرونده را از شوهر او دریافت و با ایجاد صفحات مجازی موجبات هتک حیثیت شاکی را فراهم کنم تا راحت تر از یکدیگر جدا شوند.

پس از ثبت اعترافات متهم، با هماهنگی مقام قضائی شوهر شاکی نیز به پلیس فتا احضار شد که در اظهارات خود تمام اتهامات وارده را پذیرفت و قبول کرد با همدستی زن متهم سعی در ایجاد اختلالات روحی و روانی برای همسرش داشت تا جدایی از او دردسر کمتری داشته باشد. این مرد گفت: اگر نقشه ام عملی می شد می توانستم خیلی راحت همسرم را طلاق بدهم و با زن مورد علاقه ام ازدواج کنم، اما دست ما رو شد و نتوانستیم نقشه مان را اجرا کنیم.

در نهایت با جمع آوری ادله دیجیتال جرم و اعترافات متهمان، پرونده برای انجام مراحل قانونی به دادسرای رسیدگی به جرائم سایبری ارسال شد.

سرهنگ موسوی، رئیس پلیس فتای غرب استان تهران، هشدار داد: شهروندان در نظر داشته باشند که هرکس ازطریق سیستم های رایانه ای یا مخابراتی، فیلم یا صوت یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف کند و آن را منتشر یا با علم به تغییر یا تحریف منتشر کند، به نحوی که ازنظر عرف موجب هتک حیثیت او گردد، به حبس از 91 روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج تا 40 میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 105904

به "نقشه عجیب مرد خیانتکار برای طلاق دادن همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه عجیب مرد خیانتکار برای طلاق دادن همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید