نقدباعث پیرایش جامعه می گردد، شبه افکن هانقاط قوت رانادیده می گیرند

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، علی محمد احمدی ظهر سه شنبه در نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اضافه نمود: باید نقد های مردم به رسمیت شناخته گردد و اگر خود ما به این حوزه ورود کنیم، فضا بر شبه افکن ها بسته می گردد.

نقدباعث پیرایش جامعه می گردد، شبه افکن هانقاط قوت رانادیده می گیرند

احمدی با بیان اینکه عده ای ماموریت شبه افکنی دارند، ابراز داشت: کسی که شبه افکنی می نماید مانند کسی است که خود را به خواب زده است.

وی اضافه نمود: شبه افکن ها نقاط ضعف را برجسته و نقاط قوت را نادیده می گیرند.

استاندار با اشاره به اینکه ما نمی توانیم عملکرد چهل ساله نظام در حوزه سیاسی، مالی و اجتماعی را در پهنه 80 میلیون نفری در یک دهه فجر پاسخ دهیم، بیان داشت: باید با توجه به موقعیت خاص ما در این بازه زمانی، دهه فجر متفاوت تر دیده گردد.

استاندار با بیان اینکه سوال برآیند ذهن فعال است و هرکسی حق سوال دارد، گفت: مردم محوری و پاسخگویی به سوالات وظیفه ما محسوب می گردد و مسئولین وظیفه دارند که این راستا را به شکل مستمر دنبال کند.

احمدی با اشاره به حوزه رویکردی، سیاستگذاری و اجرایی، توضیح داد: در هر کدام از این محورها سوالاتی مطرح است که باید پوشش پاسخگویی در بخش های مختلف را داشته باشیم.

احمدی با تاکید بر پوشش فضای مجازی نیز، اعلام کرد: همچنین باید برای کسانی که مرجعیت فضای مجازی آنها را در معرض سوالات قرار می دهد، پاسخ داشته باشیم.

استاندار گفت: انقلاب ما به دست ایرانی رخ داد، به همت و اراده ایرانی پیش رفت و قرار است مارا به صندلی برتر برساند.

وی اضافه نمود: ما کارهای بزرگی را انجام دادیم و موانع بزرگی نیز در این راستا داشتیم و تبیین ظرفیت ها، خدمات و اقدامات نیز لازم است.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 10898

به "نقدباعث پیرایش جامعه می گردد، شبه افکن هانقاط قوت رانادیده می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقدباعث پیرایش جامعه می گردد، شبه افکن هانقاط قوت رانادیده می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید