نشست سرمایه گذاری فناوری برگزار می گردد

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از پارک فناوری پردیس، میلاد صدر خانلو دبیر نشست سرمایه گذاریTIM در مورد نشست سرمایه گذاری فناوری توسط شبکه تبادل فناوری گروه هشت گفت: یکی از دغدغه های حوزه سرمایه گذاری بین المللی، ایجاد زیر ساخت های اقتصادی و فنی شرکت های دانش بنیان و فناور است.

نشست سرمایه گذاری فناوری برگزار می گردد

وی افزود: بر آن هستیم، در این نشست با استفاده از پتانسیل های سرمایه گذاری کشورهای در حال توسعه اسلامی، علاوه بر ایجاد شبکه ای از صندوق های جسورانه این کشورها، فرصت ها و منابع سرمایه گذاری هر یک از این کشورها را در اختیار هم قرار دهیم.

وی افزود: در دوره اول این نشست، چهار پنل تخصصی برگزار گردید که در آن مدیران صندوق های جسورانه از کشورهای مختلف به آنالیز موضوعات روز سرمایه گذاری پرداختند.

صدر خانلو افزود: از اهداف برگزاری این نشست می توان به مواردی همچون آنالیز فرصت های سرمایه گذاری بین المللی، ایجاد شبکه سرمایه گذاران داخلی و خارجی، تامین سرمایه مورد احتیاج شرکت های دانش بنیان و فناور اشاره نمود.

دبیر نشست سرمایه گذاریTIM در خصوص برنامه های نشست بیان داشت: در این دوره علاوه بر سه پنل تخصصی، بخش های متنوعی همچون ارائه فرصت های سرمایه گذاری سه کشور عضو، داستان استارت اپی، ارائه استارت اپ های منتخب داخلی و خارجی و کارگاه آموزشی برگزار می گردد.

وی در خصوص پنل های تخصصی افزود: سه پنل تخصصی نیز با موضوعات سرمایه گذاری مشارکتی، پوشش ریسک سرمایه گذاری و تقریق سهام در این نشست برگزار می گردد.

این نشست در تاریخ 12 الی 13 آذرماه سال 98 در پارک فناوری پردیس با مشارکت و حضور سرمایه گذاران بیش از 8 کشور دنیا برگزار می گردد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 59631

به "نشست سرمایه گذاری فناوری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست سرمایه گذاری فناوری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید