نساجی در نیمه اول خواب ماند

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی با تیم سایپا تهران گفت: در نیمه اول خواب ماندیم و وقتی از خواب بیدار شدیم توانستیم گل بزنیم.

نساجی در نیمه اول خواب ماند

وی با بیان اینکه می دانستیم با تیم سایپای قوی و قلدر بازی داریم گفت: با توجه به بازیکنان سرعتی و ملی پوشانی که دارند انتظار چنین بازی را داشتیم.

وی اضافه نمود: در نیمه اول دو تیم موقعیت خوبی نداشتیند و نیمه دوم را نیز بد آغاز کردیم و گل خوردیم و پس از گل تازه یادمان افتاد که باید بازی کنیم و توپ و میدان را در اختیار گرفتیم و گلزنی کردیم.

نکونام همچنین با تکرار اینکه 24 سال در لیگ برتر حضور نداشتیم ادامه داد: طرفداران واقعی تیم نساجی می دانند باید پشت تیم باشند و صحبت من با آنان این است که موفقیت نساجی در گرو حایت است.

سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه تیم ما دیر به بازی برگشت و در رختکن به بازیکنان گفتم که فقط ناراحت طرفداران هستم گفت: فوتبال میزبان و مهمان ندارد و قانون خودش را دارد و تیم برتر همیشه به برد نزدیکتر است و ما با آنکه بازیکن میلیاردی نداریم با تیم مدعی بازی کردیم.

وی اضافه نمود: سایپا اگر در این بازی پیروز می شد به صدر جدول می رسید و باید ببینید کدام تیم پایین جدولی در خانه تیم های مدعی پیروز شد و قانون فوتبال این است که باید در زمین بجنگیم و پیروز شویم.

نکونام با اشاره به موقعیت های زیاد در نیمه دوم درباره داوری گفت: به نظر آقای حیدری روی خطا مدل خاص خود را دارند و زود سوت می زنند و تنها اعتراض ما روی ضربه کرنر بود که تاکتیک زدیم ولی یاری داور اشتباه کرد.

وی با بیان اینکه بازیکن می خواهد بهترین عملکرد را داشته باشد گفت: هر بازیکنی که درتمرینات خوب نباشد بازی اش نمی دهم گفت: زمانی که به قائمشهر آمدم کل شهر در غم و اندوه بود و حال تیم های خوبی به استادیوم ما می آیند و با این حال طرفدار هرچه بگوید حق دارد و من واقعا ناراحت هستم.

سرمربی تیم نساجی مازندران درباره صحنه درگیری امید سینگ گفت: من صحنه درگیری را ندیم و به من گفتند که کارت زرد گرفته و اگر کارت نمی گرفت بیشتر بازی می کرد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 4057

به "نساجی در نیمه اول خواب ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی در نیمه اول خواب ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید