نتایج استقلال روح پدرم را شاد می نماید، مشکل ما و استقلال خانوادگی است، امیدوارم باشگاه مطالباتمان را زودتر پرداخت کند

به گزارش مجله سرگرمی، پورحیدری گفت: نتایج این روز های استقلال روح پدرم را نیز شاد می نماید، زیرا او عاشق این تیم بود.

نتایج استقلال روح پدرم را شاد می نماید، مشکل ما و استقلال خانوادگی است، امیدوارم باشگاه مطالباتمان را زودتر پرداخت کند

به گزارش ، علی پورحیدری فرزند مرحوم منصور پورحیدری پیشکسوت فقید استقلال که برای تماشای بازی این تیم برابر صنعت نفت آبادان در استادیوم آزادی حضور یافت گفت: بازی امروز استقلال و صنعت نفت با سومین سالگرد فوت پدرم مصادف شد. باشگاه استقلال به من لطف داشت و از من دعوت کرد تا برای تماشای این بازی به استادیوم بیایم. باعث افتخار بود که بازی استقلال را از نزدیک و در کنار طرفداران دیدم و خوشحالم که این بازی با برد استقلال همراه شد.

فرزند مرحوم پورحیدری در ادامه گفت: نتایج این روز های استقلال روح پدرم را نیز شاد می نماید، زیرا او عاشق استقلال بود و عشق محکمی میان او و استقلال بود.

پورحیدری در مورد عملکرد سرمربی ایتالیایی استقلال مطرح نمود: به اعتقاد من استراماچونی مربی خیلی کاربلدی است و تاکنون عملکرد خوبی داشته است. استراماچونی مربی است که با فوتبال ایران بیگانه بود و همین باعث شد تا تیم در چند بازی ابتدایی نتیجه نگیرد؛ بنابراین احتیاج به زمان بود تا او با فوتبال ایران آشنا گردد و هنگامی که به آشنایی لازم رسید، ثابت کرد که مربی بزرگی است. پیشبینی می کنم سال جاری سال خوبی برای استقلال باشد.

او درباره بدهی های باشگاه استقلال به مرحوم پورحیدری که هنوز به خانواده اش پرداخت نشده گفت: تاکنون خبری از مطالبات ما نشده است. تا جایی که می دانیم گفته شده پرداخت نشدن بدهی ها دست باشگاه نیست و سازمان بازررسی کل کشور از قرارداد باشگاه با پدرم ایراد گرفته، اما ایرادی متوجه پدرم نیست و مقصر این ماجرا باشگاه استقلال و سازمان لیگ است که چنین قراردادی را منعقد و تایید کردند. پدر من به عنوان سرپرست روی نیمکت تیم می نشست و اگر اشتباهی بوده از جانب باشگاه اتفاق افتاده است. ما پیگیر مطالباتمان هستیم و در صحبت هایی که امروز با مدیرعامل داشتم قرار شد هفته آینده به باشگاه بروم و در این باره با او صحبت کنم. این یک مشکل خانوادگی است و امیدوارم به زودی حل گردد.

فرزند مرحوم پورحیدری درباره ایرادی که سازمان بازرسی از قرارداد پدرش با باشگاه استقلال گرفته توضیح داد: سازمان بازررسی گفته پدر من علاوه بر سرپرستی تیم عضو هیئت مدیره باشگاه بوده، یعنی 2 شغله بوده است اما تا جایی که من می دانم 2 شغله بودن یعنی از 2 جا حقوق بگیرد. پدر من از هیئت مدیره حقوقی نمی گرفت اما سازمان بازرسی از همین موضوع ایراد گرفته است. با این وجود قرارداد ثبت شده و اگر قرار به دخالت فیفا در این پرونده باشد، آن ها دیگر سازمان بازرسی نمی شناسند.

پورحیدری در پاسخ به این سوال که ممکن است او و خانواده اش برای دریافت مطالبات مرحوم پورحیدری به وسیله فیفا اقدام نمایند گفت: نه، این یک مشکل خانوادگی است و اگر پای ارگان های دیگر به این پرونده باز نگردد، مشکل به زودی حل خواهد شد.

او اضافه نمود: طبیعی است که در این شرایط ناراحتی های پیش بیاید. خیلی مواقع بود که پیگیری کردیم و به جایی نرسیدیم. حتی یکی از مسئولان باشگاه که خیلی به ما نزدیک بود و پیگیر کار های ما بود، این اواخر جواب تلفن ما را هم نمی داد. امروز فتحی به من زنگ زد و در صحبت هایی که با او داشتم قرار شد هفته آینده جلسه ای داشته باشیم و درباره مطالباتمان صحبت کنیم.

فرزند پیشکسوت مرحوم استقلال درباره رقم دقیق قرارداد او گفت: آخرین قرارداد پدرم که مربوط به سال آخر بود، 200 میلیون تومان بود که یک ریال آن هم پرداخت نشد و باشگاه استقلال این قرارداد را از سیستمش خارج نموده، اما در سازمان لیگ هم ثبت شده و یک نسخه از آن را داریم. زمان مدیریت افتخاری گفتند سازمان بازررسی از قرارداد ایراد گرفته و به راحتی قرارداد را از سیستم خارج کردند. حدود 100 تا 150 میلیون اختلاف حساب نیز میان ما و باشگاه وجود دارد که آن ها می گویند چنین چیزی نیست، اما با مدارکی که داریم می توانیم ثابت کنیم که چنین بدهی هایی وجود دارد.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 57603

به "نتایج استقلال روح پدرم را شاد می نماید، مشکل ما و استقلال خانوادگی است، امیدوارم باشگاه مطالباتمان را زودتر پرداخت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج استقلال روح پدرم را شاد می نماید، مشکل ما و استقلال خانوادگی است، امیدوارم باشگاه مطالباتمان را زودتر پرداخت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید