مقایسه دقایق بازی عالیشاه و رقبایش: سقوط امید

به گزارش مجله سرگرمی، از علیپور و نوراللهی به عنوان مهره های کلیدی پرسپولیس گرفته تا شریفیِ ناکام و اسدی و کریمی جوان، همگی بیشتر از عالیشاه برای پرسپولیس به میدان رفته اند.

مقایسه دقایق بازی عالیشاه و رقبایش: سقوط امید

مقایسه دقایق بازی عالیشاه و رقبایش: سقوط امید

امید عالیشاه در حالی از سوی برانکو تنبیه شده بود که حالا دیگر صدرنشینی در جدول بهترین پاسورهای لیگ را هم از دست داده است. چند وقتی هست که او به عنوان بهترین گل ساز نیم فصل اول، بازی های پرسپولیس را از روی نیمکت آغاز می نماید و روی نیمکت هم به خاتمه می رساند.

هافبک راست، هافبک چپ و مهاجم، پست هایی هستند که عالیشاه توانایی بازی در آنها را دارد. با این وجود از علیپور و نوراللهی به عنوان مهره های کلیدی پرسپولیس گرفته تا شریفیِ ناکام و اسدی و کریمی جوان، همگی بیشتر از عالیشاه برای پرسپولیس به میدان رفته اند و این بازیکن کمتر از همه فرصت بازی پیدا نموده است.

برانکو مقابل سپیدرود عالیشاه را به عنوان بازیکن ذخیره به میدان فرستاد و در 6 مسابقه دیگر، او یا تمام بازی روی نیمکت نشسته و یا مجبور بوده در خانه بازی را تماشا کند.

در چنین شرایطی شاید تصور گردد که عالیشاه هم سرنوشتی مثل مسلمان و رضاییان داشته باشد اما برانکو گفته بود که فقط قصد تنبیه این بازیکن را داشته و قرار نیست در خاتمه فصل او را کنار بگذارد.

11 - 180

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 20156

به "مقایسه دقایق بازی عالیشاه و رقبایش: سقوط امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه دقایق بازی عالیشاه و رقبایش: سقوط امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید