معرفی بازی نوروزی؛ Catherine Full Body

به گزارش مجله سرگرمی، به شما از کم کردن تعاملات اجتماعی خود در ایام فعلی می گوییم، اما باید جایگزینی هم برای آن در نظر بگیریم. بازی های آنلاین بهترین راه برای حفظ معاشرت خود با دوستان است، ولی معاشرت ها بعضا از دوستی پای خود را فراتر می گذارند. فعلا که دست و بال مان بسته است، ولی می توانیم به لطف یکی از بهترین بازی های سال گذشته، خود را برای ارتباطات آینده به بهترین نحو آماده کنیم. بازی کاترین به درد مخاطبی می خورد که در دو راهی حفظ روابط فعلی خود یا جلو بردن آن ها و رفتن به قدم بعدی، گیر نموده است.

معرفی بازی نوروزی؛ Catherine Full Body

کاترین از عجیب ترین بازی های تاریخ است و چه از نظر گیم پلی و چه از دیدگاه داستانی، رویه خاص خود را پیش می گیرد. مشخصا باید اضافه کنیم که بازی ساخته بر و بچه های مجموعه پرسوناست و گیم پلی دو وجهی آن، کاملا از همان سری پرسونا ریشه می گیرد. در کاترین هم با دو بخش گیم پلی متفاوت طرف هستیم. صبح ها به همراه دوستان خود به کافه ای می رویم، با شخصیت های مختلف صحبت می کنیم و قصه های متفاوتی می شنویم و شب ها، در کابوس های خود به بازی کردن و حل معما مشغول می شویم. بازی چه به در بخش های ماجراجویی و چه در بخش های سکوبازی اکشن خود، از نظر طراحی شاهکار و حسابی و سرگرم نماینده است.

  • بازسازی کاترین تابستان برای پلی استیشن 4 عرضه می گردد

حتما باید از داستان آغاز کنیم. کاترین قصه شخصیتی به نام وینسنت را تعریف می نماید که در یک مثلث عشقی گیر افتاده است. او با یک کاترین قرار ازدواج گذاشته، اما همان اوایل قصه با یک کاترین دیگر هم آشنا می گردد. چگونگی پیشرفت داستان کاملا وابسته به تصمیمات و انتخاب های بازی نماینده است؛ طوری که حتی یک پیامک می تواند به طور کلی فرایند داستان را تغییر دهد. نسخه جدید کاترین که با نام Catherine Full Body برای پلی استیشن 4 عرضه شده، یک کاترین سوم هم به داستان اضافه نموده و حتی قضایا از قبل هم پیچیده تر شده اند. کاترین نزدیک به 20 سرانجام مختلف دارد که دریافت تمام آن ها، بیش از صد ساعت زمان می طلبد.

  • نسخه سوییچ کاترین عرضه خواهد شد

بیرون از بخش های ماجراجویی که به دیالوگ می گذرد، گیم پلی اصلی کاترین قرار گرفته است. کاترین یک سکوبازی معمایی اکشن است. در هر مرحله بازی کوشش می کنید تا از سکوهایی بالا روی و از یک کابوس که به دنبالتان است، فرار کنید. اگر در کابوس کشته شوید، وینسنت هم در دنیای واقعی کشته می گردد. تعدادی مکانیک اصلی برای بالا رفتن از سکوها و تغییر مکان آن ها در کاترین وجود دارد و به تدریج، این مکانیک ها بیشتر هم می شوند. گیم پلی سکوبازی کاترین بسیار سرگرم نماینده و لذت بخش است و اگر درگیر آن شوید، می تواند حتی حسابی اعتیادآور گردد.

نکته مهم کاترین این است که هرگز کوشش نمی نماید تا نظر خاصی را به مخاطب تحمیل و تصمیمات او را در طول داستان قضاوت کند؛ طوری که خودتان برای سرنوشت زندگی وینسنت تصمیم می گیرید و نهایتا هم نسبت به انتخاب های خود سرزنش نمی شوید. صحبت های متعددی، بعضا فلسفی و پیچیده و بعضی اوقات مسخره و انیمه ای حول موضوع روابط افراد در کاترین وجود دارند که واقعا می توانند در زندگی واقعی هم به تصمیم گیری یاری نمایند. اگر می خواهید کاترین را تهیه کنید، حتما آن را در تخفیف های پلی استیشن بخرید که معمولا با قیمتی بسیار پایین عرضه می گردد.

نام بازی: Catherine: Full Body

تهیه نماینده: Atlus

سازنده: Studio Zero

سبک: سکوبازی معمایی

پلتفرم: پلی استیشن 4

میانگین زمان تمام کردن: 30 ساعت

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 137459

به "معرفی بازی نوروزی؛ Catherine Full Body" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی بازی نوروزی؛ Catherine Full Body"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید