معاون وزیر علوم: هزینه کردن در روابط عمومی، سرمایه گذاری است

به گزارش مجله سرگرمی، معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم توجه به نقش و صندلی حوزه روابط عمومی در دانشگاه ها تأکید کرد.

معاون وزیر علوم: هزینه کردن در روابط عمومی، سرمایه گذاری است

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، محمد تقی نظرپور معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که امروز (شنبه) هم زمان با روز روابط عمومی و ارتباطات در محل سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار گردید، بر لزوم توجه به نقش و صندلی حوزه روابط عمومی در دانشگاه ها تأکید کرد.

نظرپور در این نشست مجازی که با حضور منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری و علیرضا عبدالهی نژاد مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم و نزدیک به 100 تن از مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برگزار گردید، با تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات به کلیه مدیران و همکاران روابط عمومی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و وزارت عتف گفت: نگاه ما به حوزه روابط عمومی باید متفاوت از سایر حوزه ها باشد و دقت و حساسیت زیادی را دراین حوزه به کار ببندیم.

وی روابط عمومی را ویترین تمام عیاری از صندلی و نحوه عملکرد یک دستگاه برشمرد و اضافه نمود: هر چه بیشتر در حوزه روابط عمومی هزینه کنیم به مثابه آن است که برای آن سازمان یا دستگاه بیشتر سرمایه گذاری نموده ایم و مهم آن است که همه اتفاقات و رویدادهای یک دستگاه در دستور کار مدیران روابط عمومی قرار گیرد و توجهات تنها به بخش های مدیریتی یک دستگاه معطوف نگردد زیرا بسیاری از خبرها از دل فعالیت های حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، دانشجویی و نیروی انسانی بر می آید.

معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم در ادامه گفت: خبر در لحظه ارزشمند است و اگر زمان آن از دست برود شاید ارزش خبری آن کاسته گردد لذا دقت کنیم خبرها را به روز ارائه کنیم و در روابط عمومی ها باید به گسترش دولت الکترونیک در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی توجه خاص گردد و مصونیت اجتماعی صندلی روابط عمومی مورد توجه قرار گیرد.

نظرپور اضافه نمود: تعریف صندلی روابط عمومی در یک مجموعه تنها با توجه به چارت سازمانی تکمیل نمی گردد بلکه باید نقش و صندلی روابط عمومی ها در هر دستگاهی کاملاً تعریف و مورد عنایت قرار گیرد.

وی درخصوص بحث بودجه روابط عمومی ها نیز گفت: امیدواریم با گزارشی که روابط عمومی ستاد درخصوص میزان بودجه مورد نظر مراکز آموزش عالی به حوزه اداری و اقتصادی ارائه می نماید بتوانیم درخصوص بحث تخصیص بودجه و اعتبار، کمکی هر چند کوچک داشته باشیم.

انتهای پیغام/

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 90770

به "معاون وزیر علوم: هزینه کردن در روابط عمومی، سرمایه گذاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر علوم: هزینه کردن در روابط عمومی، سرمایه گذاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید