محمد ناظم الشریعه: صانعی از نتایج تیمش ناراحت است و پس از بازگشت به ایران، با او صحبت می کنم

به گزارش مجله سرگرمی، محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت که پس از بازگشت علی صانعی به ایران، با او جلسه ای می گذارد و درباره آینده اش با این مربی صحبت خواهد نمود.

محمد ناظم الشریعه: صانعی از نتایج تیمش ناراحت است و پس از بازگشت به ایران، با او صحبت می کنم

محمد ناظم الشریعه درباره اردوی هفته گذشته تیم ملی فوتسال ایران به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. با توجه به اینکه هفته آخر لیگ برتر سپری شد و بازیکنان به استراحت رفته بودند، کوشش کردیم کارهای تاکتیکی انجام دهیم و بازیکنان به ریکاوری بپردازند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی تدارکاتی جدیدی برای تیم ملی به جای دیدار مقابل برزیل برگزار خواهد شد یا خیر، گفت: در حال پیگیری انجام دیدارهای تدارکاتی جدید با تیم های بزرگ جهان هستیم. البته نمی توانیم جایگزینی برای دیدار مقابل برزیل پیدا کنیم. اردوی بعدی تیم ملی ایران، اواخر آبان ماه خواهد بود و سپس در آذر ماه در تورنمنت چهارجانبه قزاقستان (با حضور تیم های ملی ایران، قزاقستان، آذربایجان و روسیه به میزبانی قزاقستان) شرکت می کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره اینکه گفته می گردد ممکن است برنامه های تدارکاتی ملی پوشان فوتسال در آینده لغو گردد، توضیح داد: در این خصوص اطلاعی ندارم. من برنامه خود را ارائه نموده ام و اجرای این برنامه بر عهده من نیست.

ناظم الشریعه درباره خداحافظی علی صانعی از حضور در کادر فنی تیم های جوانان، بانوان و ملی فوتسال اظهار داشت: او اکنون به خاطر نتیجه نگرفتن تیمش ناراحت است. صانعی سرمایه مملکت ماست و زحمت زیادی برای فوتسال ایران کشیده است. پس از بازگشت او به ایران با هم صحبت می کنیم و امیدوارم همکاری ما ادامه یابد. علی صانعی: اسفندماه سال گذشته تصمیم گرفتم که پس از المپیک جوانان استراحت کنم

وی درباره عملکرد تیم فوتسال جوانان کشورمان در بازی های المپیک جوانان و حذف در مرحله گروهی با کسب دو پیروزی و دو شکست به خبرنگاران گفت: باید بپذیریم تیم های برزیل و روسیه تیم های تاپ جهان هستند. صعود تیم ایران به المپیک هم اهمیت زیادی دارد. برای این تیم زحمت زیادی کشیده شده است و بازیکنان آن آینده فوتسال کشور را تشکیل می دهند. باید به بازیکنان این تیم اهمیت زیادی بدهیم و نباید آنها را رها کنیم. صانعی و دستیاران او نیز جزو سرمایه های کشور هستند و پس از بازگشت آنها به ایران، با هم گفت وگو خواهیم کرد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 4749

به "محمد ناظم الشریعه: صانعی از نتایج تیمش ناراحت است و پس از بازگشت به ایران، با او صحبت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد ناظم الشریعه: صانعی از نتایج تیمش ناراحت است و پس از بازگشت به ایران، با او صحبت می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید