جزیره زیبا در مجمع الجزایر Madeira، پرتغال

جزیره پورتو سانتو , Madeira , پرتغال . در حدود 43 کیلومتر ( 27 مایل ) در شمال شرقی from , پورتو سانتو در اوایل قرن پانزدهم کشف شد . درست مانند مجمع‌الجزایر Madeira , پورتو سانتو سنگی است , با موج‌های شنی ساخته‌شده از ماسه , سواحل شنی و شنی زیبا .

جزیره زیبا در مجمع الجزایر Madeira، پرتغال

The Baleira , پایتخت این کشور , زمانی برای خود کریستف کلمب خانگی بود . موزه او در شهر پیدا شده‌است که بهترین مکان برای رفتن به این جزیره است . زمین‌های گلف و سواری اسب در میان محبوب‌ترین فعالیت‌های هستند .
چرا به آنجا بروی ?
این جزیره به عنوان یک تفریحگاه اروپایی شناخته می‌شود و بازدیدکنندگان را جذب می‌کند که خواهان استراحت در محیط زیبا اما آرام هستند .
کی به آنجا بروی ?
دما در تمام طول سال ملایم باقی می‌ماند .
چطور به آنجا برسیم ?
پرواز به فرودگاه پورتو سانتو از Madeira , لیسبون , فارو , و دیگر شهرهای پرتغال , ایتالیا , آلمان , بلژیک , فرانسه و اسپانیا .

اخبار و مقالات مرتبط با "جزیره زیبا در مجمع الجزایر Madeira، پرتغال"

شاید این مقاله را خانوم ها بیشتر بپسندند زیرا بیشتر از مردها به خرید علاقه دارند مخصوصا اگر قیمت های فروشگاه مقرون به صرفه هم باشد تا با بودجه شان بتوانند بیشتر خرید کنند، در ادامه میخواهیم ارزانترین مراکز خرید دنیا را معرفی کنیم تا اگر برای خرید سفر میکنید برنامه بهترین را تنظیم...

غار Melissani , Kefalonia , یونان . دریاچه Melissani توسط غاری در جزیره Kefalonia پوشیده شده‌است و گردشگران زیادی را جذب می‌کند . در بیرون غار توسط جنگل احاطه شده‌است و در داخل یک محل باشکوه باز می‌شود : یک غار سنگی پر از آب زلال و شفاف .

به "جزیره زیبا در مجمع الجزایر Madeira، پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با جزیره زیبا در مجمع الجزایر Madeira، پرتغال

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید