قتل عجیب پیش از مراسم خواستگاری

به گزارش مجله سرگرمی، پسری جوان که دلباخته دختر تاجری شده بود پیش از مراسم خواستگاری به قتل رسید و با قتل او تحقیقات برای کشف اسرار این جنایت شروع شده است.

قتل عجیب پیش از مراسم خواستگاری

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از همشهری آنلاین، بامداد یکشنبه رهگذری در حال عبور از بزرگراه فتح بود که چشمش به یک خودروی پراید سبزرنگ افتاد که به صورت نامناسبی در آنجا پارک شده بود. مرد رهگذر از روی کنجکاوی به سراغ پراید رهاشده رفت و ناگهان با جسدی در جایگاه عقب روبرو شد.

وی فورا به پلیس زنگ زد و طولی نکشید که ماموران پلیس به همراه قاضی حبیب الله صادقی، بازپرس جنایی تهران در محل حادثه حاضر شدند. آنالیز های اولیه حکایت از این داشت که جسد متعلق به پسری جوان است. آثار زخم ها و کبودی های روی بدنش نشان می داد که او به شدت شکنجه شده و پس از آن به قتل رسیده بود.

از سوی دیگر با توجه به اینکه جسد مقتول داخل یک تخته فرش ماشینی بود و کفش به پا نداشت، ماموران دریافتند که جنایت در داخل یک خانه اتفاق افتاده و پس از آن قاتل یا قاتلان جسد مقتول را به این محل منتقل و در آنجا رها نموده اند.

برای تعیین شدن هویت مقتول، ماموران به استعلام شماره پلاک ماشین پرداختند و صاحب آن را شناسایی کردند. او پس از حضور در محل جسد را شناسایی نموده و گفت متعلق به برادرش است. صاحب پراید می گفت شب قبل برادرش نزد او رفته و گفته میخواهد به جایی برود و احتیاج به ماشین دارد. او هم ماشینش را به صورت امانت در اختیار برادرش قرار داده است. به این ترتیب هویت مقتول که پسری 40 ساله بود شناسایی شد.

تحقیقات حکایت از این داشت که وی در یک بنگاه معاملات ملکی مشاور است. او یک سالی می شد که عاشق دختری شده بود که پدرش از تاجران معروف و پولدار بود. در مدت این یک سال پدر دختر مخالف ازدواج آنها بود اما به تازگی راضی شده بود که مقتول به خواستگاری دخترش برود.

قرار بود شامگاه یکشنبه پسر جوان به همراه خانواده اش به خواستگاری دختر پولدار برود اما با قتل وی این اتفاق هرگز رخ نداد.

در این شرایط گروهی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات خود را برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت اسرارآمیز شروع نموده اند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 133273

به "قتل عجیب پیش از مراسم خواستگاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل عجیب پیش از مراسم خواستگاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید