فائقی: از لغو جام جهانی کشتی اشکم درآمد، زیر موشک و بمباران هم مسابقه برگزار می کردیم

به گزارش مجله سرگرمی، معاون پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: در بدترین شرایط میزبان رویدادهای بین المللی بودیم اما در شرایط کنونی میزبانی را از ما می گیرند.

فائقی: از لغو جام جهانی کشتی اشکم درآمد، زیر موشک و بمباران هم مسابقه برگزار می کردیم

سعید فائقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله سرگرمی، با اشاره به لغو میزبانی ایران در جام دنیای کشتی فرنگی گفت: وقتی این خبر را شنیدم، اشکم درآمد. ما در بدترین شرایط ممکن، در جنگ تحمیلی مسابقات مان را برگزار می کردیم. مسابقات دهه فجر ما زیر موشک و بمباران برگزار می شد، این چه مدیریت ورزشی است که میزبانی را از ما می گیرند؟ چرا این قدر دیپلماسی ما ضعیف شده است؟

وی ادامه داد: دیپلماسی ورزشی ما به تدریج ضعیف شده است و جایگاه مان را هم در آسیا و هم در دنیا از دست داده ایم. حالا می فهمیم که دکتر توکل چه وزنه ای در کشتی ما بود که یک بار در آن زمان وضع مان این گونه نشد. مهد کشتی دنیا هستیم، دنیا به کشتی ما می نازد، اما متأسفانه نمی توانیم میزبانی جام دنیای را حفظ کنیم.

معاون پیشین سازمان تربیت بدنی همچنین به واگذاری سالن شمشیربازی به کشتی و سپس دریافت آن از کشتی و اعطایش به جودو، بیان کرد: این هم باز از همان کارهاست که خوب نیست، یعنی اینکه ما حتی از ساختن یک سالن ورزشی عاجزیم. سالن را از این فدراسیون می گیریم و به فدراسیون دیگر می دهیم و بعد از فدراسیون دیگر می گیریم و به یکی دیگر می دهیم. آنقدر فقیر نشده ایم که نتوانیم یک سالن بسازیم. شرکت توسعه و تجهیز می تواند در چند ماه یک سالن بسازد و تقدیم فدراسیون ها کند، این یعنی چه که چنین رفتار می کنند؟ من مانده ام که چرا این قدر به لحاظ مدیریتی ضعیف شده ایم و برنامه نداریم. کار به جایی رسیده است که یک سالن هم نداریم.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 60637

به "فائقی: از لغو جام جهانی کشتی اشکم درآمد، زیر موشک و بمباران هم مسابقه برگزار می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فائقی: از لغو جام جهانی کشتی اشکم درآمد، زیر موشک و بمباران هم مسابقه برگزار می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید