بازدید از شهر قدیمی یزد

شهر تاریخی قدیمی یزد یکی از قدیمی‌ترین شهرهای روی زمین است که سالانه گردشگرانی را از سراسر دنیا به سمت خود میکشد

بازدید از شهر قدیمی یزد

این مکان به عنوان مکان میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌است که شامل هزاران خانه باستانی است که از کوچه های باریک ( مسیرها ) با ایجاد دیواره‌ای گلی پوشانده شده‌اند . برای بازدید کنندگان , این شهر قدیمی گنجینه‌ای از حیاط‌های پنهان و چایخانه ها, مغازه‌های فروش صنایع دستی و خانه‌هایی که به هتل‌های جو تبدیل شده‌اند , ارائه می‌دهد . روی هم رفته، این یکی از بهترین های ایران است.

اخبار و مقالات مرتبط با "بازدید از شهر قدیمی یزد"

تعدادی از شرکت‌کنندگان در سمپوزیوم دماوند2018 و گروه کوهنوردان اتریشی دیروز شنبه 30 تیر با حضور در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد از بخش‌های مختلف این کاخ موزه بازدید کردند.

350 نفر از دانش آموزان و مربیان شرکت کننده در بیست‌و‌نهمین المپیاد جهانی زیست شناسی 2018 دیروز دوشنبه 25 تیر ماه 1397 از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان آسیا به میزبانی کشور میانمار برگزار می شود.

اسپانیا اما بارسلونا , مادرید و دیگر شهرهای بزرگ فقط بخشی از تصویر را به شما خواهند داد . اگر واقعا ً می‌خواهید که سبک زندگی اسپانیایی را بدانید و خود را در وضعیت روانی قرار دهید , باید از مسیر کوبیده شده خارج شوید . در اینجا شگفت‌انگیزترین جاهایی است که می‌توانید در طول سفر خود...

به "بازدید از شهر قدیمی یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بازدید از شهر قدیمی یزد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید