سفر به معروفترین شهرهای روستایی جهان

به گزارش مجله سرگرمی، فرقی نمی‌کند که به دنبال یک تعطیلات آرام در میان طبیعت باشید، یا به دنبال کشف فرهنگ و تاریخ یک منطقه، شهرهای روستایی مقصدی عالی برای شما هستند. این شهرهای کوچک و دنج، اغلب دارای آثاری از گذشته، مردم خونگرم و مهمان‌نواز، و غذاهای محلی خوشمزه‌ای هستند.

سفر به معروفترین شهرهای روستایی جهان

برای دریافت مشاوره و خدمات تخصصی گردشگری با bestcanadatours.com مجری مستقیم تورهای مسافرتی و گردشگری همراه باشید.

اگر به دنبال یک سفر رویایی به معروفترین شهرهای روستایی جهان هستید، در این مقاله 10 شهر روستایی را به شما معرفی می‌کنیم که مطمئناً شما را مبهوت خود خواهند کرد.

آلبروبلو، ایتالیا

آلبروبلو شهر کوچکی در جنوب ایتالیا است که به دلیل خانه های مخروطی شکلش معروف است. این خانه ها که ترولو نامیده می شوند، از سنگ آهک ساخته شده اند و سقف مخروطی شکل آنها از سنگ های صاف پوشیده شده است.

آلبروبلو در قرن شانزدهم توسط کنت جاکومو آنتونیو فرراتی بنا شد. فرراتی برای جلوگیری از پرداخت مالیات به پادشاه اسپانیا، دستور داد که خانه های شهر به سرعت ساخته شوند و به همین دلیل سقف خانه ها به صورت مخروطی شکل ساخته شد تا بتوان آنها را به راحتی تخریب کرد.

آلبروبلو در سال 1996 در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد. امروزه، این شهر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری ایتالیا است و بازدیدکنندگان می توانند از موزه های شهر، مغازه های سوغاتی فروشی و رستوران ها لذت ببرند.

بیبری، انگلستان

بیبری روستای کوچکی در شهرستان گلوسترشایر انگلستان است. این روستا به دلیل خیابان های سنگفرش شده، خانه های قدیمی و رودخانه زیبا کالن معروف است.

بیبری در قرن هفتم توسط ساکسون ها بنا شد. این روستا در قرون وسطی به عنوان یک مرکز تجاری مهم شناخته می شد. در قرن هفدهم، بیبری به دلیل صنعت پشم رونق زیادی گرفت.

امروزه، بیبری یک روستای توریستی محبوب است. بازدیدکنندگان می توانند در خیابان های روستا قدم بزنند، از خانه های قدیمی بازدید کنند، در کنار رودخانه کالن پیاده روی کنند یا در یکی از رستوران های روستا غذا بخورند.

هالشتات، اتریش

هالشتات روستای کوچکی در کنار دریاچه هالشتات در اتریش است. این روستا به دلیل خانه های قدیمی چوبی، کوه های آلپ و دریاچه زیبا معروف است.

هالشتات در قرن پیش از میلاد توسط سلت ها بنا شد. این روستا در قرون وسطی به عنوان یک مرکز تجارت نمک رونق زیادی گرفت. در قرن نوزدهم، هالشتات به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته شد.

امروزه، هالشتات یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری اتریش است. بازدیدکنندگان می توانند در خیابان های روستا قدم بزنند، از خانه های قدیمی چوبی بازدید کنند، در کنار دریاچه هالشتات پیاده روی کنند یا از قله کوه ها منظره روستا را تماشا کنند.

گاسدالوپ، اسپانیا

گاسدالوپ روستای کوچکی در منطقه کاستیا و لئون اسپانیا است. این روستا به دلیل قلعه گاسدالوپ، کلیسای جامع گاسدالوپ و کویر گاسدالوپ معروف است.

قلعه گاسدالوپ در قرن سیزدهم ساخته شد. کلیسای جامع گاسدالوپ در قرن پانزدهم ساخته شد و یکی از مهمترین زیارتگاه های مریم مقدس در اسپانیا است. کویر گاسدالوپ در قرن چهاردهم توسط راهبان فرانسیسی تأسیس شد.

امروزه، گاسدالوپ یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری اسپانیا است. بازدیدکنندگان می توانند از قلعه گاسدالوپ، کلیسای جامع گاسدالوپ و کویر گاسدالوپ بازدید کنند، در کویر پیاده روی کنند یا از غذاهای محلی اسپانیا لذت ببرند.

رینهالز، نروژ

رینهالز روستای کوچکی در ساحل غربی نروژ است. این روستا به دلیل خانه های چوبی رنگی، کوه های سر به فلک کشیده و آبشارهای زیبا معروف است.

رینهالز در قرن سیزدهم توسط ماهیگیران ساخته شد. این روستا در قرون وسطی به عنوان یک مرکز تجارت ماهی رونق زیادی گرفت. در قرن نوزدهم، رینهالز به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته شد.

امروزه، رینهالز یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری نروژ است. بازدیدکنندگان می توانند در خیابان های روستا قدم بزنند، از خانه های چوبی رنگی بازدید کنند، در کوه ها پیاده روی کنند یا از آبشارهای زیبا دیدن کنند. رینهالز همچنین یک مقصد محبوب برای اسکی و سایر ورزش های زمستانی است.

گیتورن، هلند

گیتورن روستای کوچکی در شمال هلند است. این روستا به دلیل کانال های آب و پل های متعددش معروف است. گیتورن اغلب به عنوان "ونیز هلند" شناخته می شود.

گیتورن در قرن سیزدهم توسط راهبان سیسترسین تأسیس شد. این روستا در قرون وسطی به عنوان یک مرکز استخراج ذغال سنگ رونق زیادی گرفت. در قرن نوزدهم، گیتورن به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته شد.

امروزه، گیتورن یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری هلند است. بازدیدکنندگان می توانند در کانال های آب قایق سواری کنند، از پل ها عبور کنند، در روستا قدم بزنند یا از غذاهای محلی هلند لذت ببرند.

ورنانت، فرانسه

ورنانت روستای کوچکی در منطقه بورگاندی فرانسه است. این روستا به دلیل خانه های قدیمی چوبی، خیابان های سنگفرش شده و پل قرون وسطایی معروف است.

ورنانت در قرن دوازدهم ساخته شد. این روستا در قرون وسطی به عنوان یک مرکز تجارت پارچه رونق زیادی گرفت. در قرن نوزدهم، ورنانت به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته شد.

امروزه، ورنانت یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری فرانسه است. بازدیدکنندگان می توانند در خیابان های روستا قدم بزنند، از خانه های قدیمی چوبی بازدید کنند، از پل قرون وسطایی عبور کنند یا از غذاهای محلی فرانسه لذت ببرند.

کولوما، ایتالیا

کولوما روستای کوچکی در منطقه لیگوریا ایتالیا است. این روستا به دلیل خانه های رنگی، خیابان های سنگفرش شده و کلیسای جامع کولوما معروف است.

کولوما در قرن سیزدهم ساخته شد. این روستا در قرون وسطی به عنوان یک مرکز تجارت ماهی رونق زیادی گرفت. در قرن نوزدهم، کولوما به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته شد.

امروزه، کولوما یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری ایتالیا است. بازدیدکنندگان می توانند در خیابان های روستا قدم بزنند، از خانه های رنگی بازدید کنند، از کلیسای جامع کولوما دیدن کنند یا از غذاهای محلی ایتالیا لذت ببرند.

سیمیان لاروتوند، فرانسه

سیمیان لاروتوند روستای کوچکی در منطقه پروانس فرانسه است. این روستا به دلیل خانه های قدیمی سنگی، خیابان های سنگفرش شده و گل های اسطوخودوس معروف است.

سیمیان لاروتوند در قرن دوازدهم ساخته شد. این روستا در قرون وسطی به عنوان یک مرکز تجارت پارچه رونق زیادی گرفت. در قرن نوزدهم، سیمیان لاروتوند به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته شد.

امروزه، سیمیان لاروتوند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری فرانسه است. بازدیدکنندگان می توانند در خیابان های روستا قدم بزنند، از خانه های قدیمی سنگی بازدید کنند، در میان گل های اسطوخودوس قدم بزنند یا از غذاهای محلی فرانسه لذت ببرند.

آناسی، فرانسه

آناسی شهر کوچکی در شرق فرانسه است. این شهر به دلیل کانال های آب، خانه های قدیمی و دریاچه آناسی معروف است.

آناسی در قرن سیزدهم ساخته شد. این شهر در قرون وسطی به عنوان یک مرکز تجارت پارچه رونق زیادی گرفت. در قرن نوزدهم، آناسی به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب شناخته شد.

امروزه، آناسی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری فرانسه است. بازدیدکنندگان می توانند در کانال های آب قایق سواری کنند، از خانه های قدیمی بازدید کنند، در کنار دریاچه آناسی قدم بزنند یا از غذاهای محلی فرانسه لذت ببرند.

نتیجه گیری

اینها فقط چند نمونه از معروفترین شهرهای روستایی جهان هستند. شهرهای روستایی بی شماری در سراسر جهان وجود دارند که ارزش بازدید را دارند. اگر به دنبال آرامش و سادگی هستید، به شما توصیه می کنیم که از یکی از این شهرهای روستایی زیبا بازدید کنید.

انتشار: 10 مهر 1402 بروزرسانی: 10 مهر 1402 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 154005

به "سفر به معروفترین شهرهای روستایی جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به معروفترین شهرهای روستایی جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید