شهرهای باورنکردنی در اسپانیا

اسپانیا اما بارسلونا , مادرید و دیگر شهرهای بزرگ فقط بخشی از تصویر را به شما خواهند داد . اگر واقعا ً می‌خواهید که سبک زندگی اسپانیایی را بدانید و خود را در وضعیت روانی قرار دهید , باید از مسیر کوبیده شده خارج شوید . در اینجا شگفت‌انگیزترین جاهایی است که می‌توانید در طول سفر خود به آن سفر کنید .

شهرهای باورنکردنی در اسپانیا

این شهر کاتالونیا دیگر به شمال بارسلونا نزدیک نمی‌شود , اما یک مشت دارد که شهرهای کوچک دیگری در اسپانیا می‌توانند زندگی کنند . از پل قرون‌وسطایی به خیابان‌های سنگی , احساس می‌کنید که در طول بازدید خود به یک جور سرزمین خیالی قدم گذاشتید . اینجا هر چیزی هست که فکرش را بکنید وقتی به یک شهر قرون‌وسطایی فکر می‌کنید . اما یکی از جالب‌ترین چیزهایی که باید در اینجا ذکر شود , میراث یهودی است که در کنیسه یهودی و حمام یهودیان دیده می‌شود - یکی از چند سالی که از آن دوره زمانی در سراسر اروپا باقی مانده‌است . تصور نمی‌کنم اینجا عکس بدی بگیرم .

خیابان‌های باریک و باریک مشبک شما را با عکس‌های روی عکس‌ها برای تحت‌تاثیر قرار دادن دوستان تان به خانه می‌فرستد . این شهر در جنوب اسپانیا به اصطلاح روستای سفید اسپانیایی به طور مداوم یکی از زیباترین مکان‌ها برای بازدید از کل کشور است و تعجبی ندارد که چرا .. از همه بهتر ? بسیاری از رستوران‌ها و بارها نقاط پشت‌بام دارند که شما می‌توانید مناظر شگفت‌انگیز را ببینید در حالی که شما در حال نوشیدن اسپانیایی هستید .

سرزمین باسک , به خاطر مردم دوست , لذت بخش و مناظر خیره‌کننده , قلبم را ربوده‌است . و اگر چه سان سباستین , بیلبائو , و ویتوریا قطعا ً مکان‌های ارزشمند برای بازدید هستند , اگر زمانی را برای بازدید مجدد در طی سفر ندارید , مشکلی نخواهید داشت . در اصل یک روستای کوچک ماهیگیری , امروزه شما چیزهای فراوانی برای لذت بردن از کلیسای گوتیکی به سواحل پیدا می‌کنید . و بعد میله‌ها و غذا وجود دارند که مطلقا ً آسمانی هستند . البته , تعداد زیادی از شهرهای کوچک باسک در این منطقه وجود دارند و من به شما توصیه می‌کنم که هر چه می‌توانید در طول زمان خود به آنجا بروید .

من یک قهرمان تاریخ هستم و برای همه بهترین‌ها تجدید نظر می‌کنم . دو بخش مختلف این شهر وجود دارد : بخش عرب و شهر رنسانس بعدی که به قرن هجدهم میلادی باز می‌گردد . در طول چند قرن گذشته , دو شهر توسط یک پل سنگی که برای تصاویر قابل‌توجه در سراسر دره ساخته شده‌اند , متصل شده‌اند , اما در هر بخش از شهر طعمه‌ای متمایز پیدا می‌کنید . قطعا ً حمام عربی را از دست ندهید , که برخی از بهترین‌ها در تمام اسپانیا هستند ! ولی کم‌تر از 15 مایلی خارج شهره و یک آمفی تئاتر رومی و بیشتر هم پیدا می‌کنی . اگه واقعا ً میخوای خودتو توی لایه‌های تاریخ اسپانیا غرق کنی , نمیتونم بهتر بگم .

اما به نظر می‌رسد که با وجود این واقعیت که شهر یک هاپ آسان از پالما است , اما به نظر می‌رسد که این مکان به هیچ وجه مورد اصابت قرار نگرفته است . و بین سواحل , کافه‌های روباز و بیشتر , مطمئن هستید که در این مکان کوچک تعطیلات چیزهای زیادی پیدا می‌کنید . در واقع , اگر شما به دنبال جاذبه اروپایی هستید , مکان‌های کمی وجود دارند که نزدیک می‌شوند ! فراموش نکنید غذای دریایی شگفت‌انگیز را امتحان کنید در حالیکه شما اینجا هستید و تعدادی عکس را جذب می‌کنید - مطمئن هستید که همه همکارانتان را حسود می‌کنید .
البته این ها تنها معدودی از شهرهای کوچک اسپانیا هستند , اما برخی از جالب‌ترین , جالب و سرگرم‌کننده هستند . از غذا تا تجربیات فرهنگی مطمئنی که یک تعطیلات عالی داری . همان طور که اسپانیایی‌ها می‌گویند .

اخبار و مقالات مرتبط با "شهرهای باورنکردنی در اسپانیا"

شاید این مقاله را خانوم ها بیشتر بپسندند زیرا بیشتر از مردها به خرید علاقه دارند مخصوصا اگر قیمت های فروشگاه مقرون به صرفه هم باشد تا با بودجه شان بتوانند بیشتر خرید کنند، در ادامه میخواهیم ارزانترین مراکز خرید دنیا را معرفی کنیم تا اگر برای خرید سفر میکنید برنامه بهترین را تنظیم...

تعدادی از شرکت‌کنندگان در سمپوزیوم دماوند2018 و گروه کوهنوردان اتریشی دیروز شنبه 30 تیر با حضور در مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد از بخش‌های مختلف این کاخ موزه بازدید کردند.

350 نفر از دانش آموزان و مربیان شرکت کننده در بیست‌و‌نهمین المپیاد جهانی زیست شناسی 2018 دیروز دوشنبه 25 تیر ماه 1397 از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند.

یحیی رحمتی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه از آغاز سفرهای تابستانی تاکنون ورود گردشگران داخلی در استان بسیار مطلوب بوده و ماندگاری گردشگران افزایش‌یافته است.

به "شهرهای باورنکردنی در اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شهرهای باورنکردنی در اسپانیا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید