آغاز پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر

به گزارش مجله سرگرمی، پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز از 14 آگست آغاز می گردد

قطر ایرویز در حال حاضر یکی از عظیم ترین ایرلاین های دنیا است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف دنیا دارد. این شرکت هواپیمایی به تازگی از آغاز مجدد پروازهای خود به مقصد لیسبون اطلاع داد. پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر ایرویز به صورت غیر مستقیم و در قالب راستا تهران - دوحه - لیسبون انجام خواهد شد. قرار است پروازهای تهران لیسبون هواپیمایی قطر از تاریخ 14 آگست 2020 برابر با 24 مرداد 1399 آغاز گردد.

آغاز پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

قطر ایرویز با افزودن پروازهای لیسبون به برنامه پروازی خود، شبکه پروازی خود را افزایش داد و پروازهای خود را به 225 پرواز هفتگی به 33 مقصد بین المللی رساند.

بر این اساس پروازهای رفت هواپیمایی قطر در قالب راستا تهران - دوحه - لیسبون از تاریخ 14 آگست، تمامی روزهای هفته در راستا تهران دوحه از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه راستا از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه لیسبون پورتلا (LIS) انجام می گردد.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی قطر در قالب راستا لیسبون - دوحه - تهران از تاریخ 14 آگست، تمامی روزهای هفته در راستا لیسبون دوحه از فرودگاه لیسبون پورتلا (LIS) به مقصد فرودگاه دوحه (DOH) و در ادامه راستا از فرودگاه دوحه (DOH) به مقصد فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) انجام می گردد.

کلیه سفرهای قطر ایرویز با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گردد و قطر ایرویز ضمن برقراری این پروازها، به مسافران خود این اطمینان را می دهد که در امنیت و سلامت کامل سفر نمایند.

همچنین هواپیمایی قطر ایرویز با انعطافی که برای بلیط های خود در نظر گرفته است به مسافران اجازه می د هد تا انتخاب آزادتری برای پروازهای خود داشته باشند. مسافران هواپیمایی قطر در راستا ذکر شده می توانند تاریخ پرواز خود را تا 31 دسامبر 2020 بدون پرداخت هزینه تغییر دهند.

قطر ایرویز با بیان اینکه سلامت و امنیت مسافران اولویت اصلی این شرکت هواپیمایی است این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا با اعتماد به نفس کامل به سفر بپردازند.

منبع: فلای تودی
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 27 مرداد 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 96336

به "آغاز پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز پروازهای لیسبون هواپیمایی قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید