شبکه نوآوری پرنده های بدون سرنشین و پهپادهای تجاری را ه اندازی شد

به گزارش مجله سرگرمی، تهران- خبرنگاران- شبکه نوآوری به عنوان حلقه ارتباطی صنعت، نخبگان و شرکت های دانش بنیان فعال درحوزه پهپادی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تحت نظارت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته را ه اندازی شد.

شبکه نوآوری پرنده های بدون سرنشین و پهپادهای تجاری را ه اندازی شد

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی خبرنگاران از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با توجه به موفقیت های فراوان در حوزه پهپادی در کشور و به دلیل پراکنده بودن برنامه ها در این عرصه، مقرر شد، فعالیت های این حوزه یکپارچه گردد، برهمین اساس، با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری، شبکه نوآوری پرنده های بدون سرنشین و پهپادهای تجاری شکل گرفت.

از اهداف اصلی این مرکز می توان به کوشش برای بهره مندی از تمامی قابلیت های موجود در صنعت با هدف فراوری پهپادهایی ویژه با نگاه تجاری به منظور ورود به بازارهای بین المللی و ایجاد نشان تجاری شناخته شده برای این محصولات فراوری شده به منظور ارائه در بازارهای بین المللی اشاره نمود.

این مرکز از بخش های مختلفی چون توسعه فناوری، توسعه محصول و توسعه خدمات تشکیل شده است. مهم ترین وظیفه شبکه نوآوری برای شرکت های دانش بنیان خدماتی، ارائه تسهیلات برای خرید پهپاد، ایجاد بازار برای آن ها به وسیله مذاکره با مراکز مختلف دولتی و ارائه آموزش های لازم کاربرد پهپاد و توسعه کسب وکار است.

علمی ** 9340** 1055

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 22768

به "شبکه نوآوری پرنده های بدون سرنشین و پهپادهای تجاری را ه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه نوآوری پرنده های بدون سرنشین و پهپادهای تجاری را ه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید