سجاد مرادی: حقوق کم بود قرارداد نبستم، به عشق دوومیدانی و شاگردانم کار می کنم

به گزارش مجله سرگرمی، مربی تیم ملی دوهای استقامتی ایران گفت: شرایط قرارداد را قبول نداشتم و چون خیلی حقوق کم بود قراردادی نبستم اما به خاطر عشق به دوومیدانی و ورزشکارانم به اردوی تیم ملی آمدم و کار می کنم.

سجاد مرادی: حقوق کم بود قرارداد نبستم، به عشق دوومیدانی و شاگردانم کار می کنم

به گزارش خبرنگاران، سجاد مرادی مربی دوهای استقامتی ایران چند روزی در تمرینات ملی پوشان در کرمان حاضر نشد. در حالی که گفته می شد علت آن غیبت به توافق نرسیدن موضوع قرارداد میان سجاد مرادی و فدراسیون دوومیدانی بوده اما دبیر فدراسیون دوومیدانی آن را تکذیب نموده بود.

سجاد مرادی در گفت و گو با خبرنگاران در مورد غیبت چند روزه اش در اردوی تیم ملی و علت آن اظهار کرد: هدف من به عنوان یک مربی هیچ گاه مباحث اقتصادی و قراردادی نبوده است. من برای کشورم ایران، دوومیدانی و ورزشکارانم کوشش می کنم. حالا بخشی از فعالیت هایمان هم به خانواده بر می گردد که بحث اقتصادی در آن مطرح می گردد.

مربی تیم ملی دوهای استقامتی ایران گفت: این مسائل و بحث های اقتصادی البته در هر فدراسیون و هر رشته ای وجود دارد. مطمئناً فدراسیون دوومیدانی هم خالی از این مباحث نیست و برای این رشته نیز گاهی حواشی پیش می آید. البته گاهی زود این مباحث تمام می گردد و گاهی هم ادامه دار می ماند. من به شخصه فردی هستم که نمی گذارم مسائل به بیرون کشیده گردد و یا طول بکشد. چه شرایط خوب باشد یا نه، چه حقوق خوب به من بدهند یا نه، من به عنوان مربی در قبال ورزشکارانم امیر مرادی و حسین کیهانی وظایفی را قائل هستم و چه حمایت شوم چه نه بر حسب وظیفه پای آنها می ایستم.

وی ادامه داد: مسئله من اقتصادی نبوده، شاید پیشنهادها و حرف هایی در مورد حقوق بوده که من آنها را قبول نداشتم. چون قبول ندارم در مورد آن صحبتی نمی کنم و نمی خواهم کاری هم انجام گردد. من شرایط قرارداد را قبول نداشتم و چون خیلی حقوق کم بود قراردادی نبستم. با همه این شرایط به خاطر وظیفه ام، ورزشکارانم، دوومیدانی، خود رئیس فدراسیون، کشورم و علاقه ای که به این رشته دارم مساله اقتصادی را جدی نمی گیرم و برایم مهم نیست. به خاطر عشق به دوومیدانی، امیر و و حسین به اردوی تیم ملی آمدم و کار می کنم.

مرادی در ادامه در مورد شرایط ملی پوشان استقامتی دوومیدانی ایران اظهار کرد: در حال حاضر در اردوی دوم تیم ملی هستیم. اردوی نخست در یاسوج برگزار گردید و اکنون چند روزی است که در کرمان هستیم. شرایط تمرین خوب است یعنی شرایط تمرین را خوب ساختیم. همه هدف و برنامه ریزی کنونی ما مسابقات قهرمانی آسیا است که در اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

وی ادامه داد: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا برای کسب سهمیه المپیک برنامه ریزی خواهیم کرد. برنامه ریزی برای کسب سهمیه المپیک به شرایط تمرین و آمادگی بدنی بستگی دارد که باید اردو بگذاریم و مستقیماً بعد از مسابقات قهرمانی آسیا می توانند به مسابقات کسب سهمیه المپیک بروند. در حال حاضر چون همه هدف قهرمانی آسیا است برای مسابقات کسب سهمیه المپیک هیچ تصمیمی نگرفتیم.

مرادی در مورد نحوه کسب سهمیه المپیک و تغییراتی که در این دوره به وجود آمده اظهار کرد: برای دوره های قبل المپیک یک رکورد انتخاب می شد و هر کسی که آن را بدست می آورد به المپیک می رسید اما اکنون اینگونه نیست. برای این دوره رکوردهایی را انتخاب کردند که طبق آن تعداد مشخصی در هر ماده می توانند کسب سهمیه نمایند. مثلاً در ماده 800 متر فکر می کنم 56 نفر می توانند کسب سهمیه نمایند. یک حدنصاب هم دارد که با توجه به آن 56 نفری که رکورد بهتری داشته باشند می توانند وارد مسابقات المپیک شوند. این تعداد و رکوردها در هر ماده متفاوت است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون برای مسابقات قهرمانی آسیا ملاک انتخابی معین نموده است یا خیر گفت: فدراسیون که قبل هر مسابقه یک برنامه و تصمیمی برای این منظور دارد که هم می تواند بر اساس رکورد باشد و هم نفرات. نمی دانم برای مسابقات قهرمانی آسیا ملاک انتخابی چیست اما شاید همانند دوره قبل قهرمانی آسیا که ملاک انتخاب رکورد بود، باشد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

namasho.com: نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 11494

به "سجاد مرادی: حقوق کم بود قرارداد نبستم، به عشق دوومیدانی و شاگردانم کار می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجاد مرادی: حقوق کم بود قرارداد نبستم، به عشق دوومیدانی و شاگردانم کار می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید