رسپینا، قدیمی ترین وب سایت خرید بلیط هواپیما در کشور

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران: وب سایت رسپینا امکان خرید بلیط هواپیما همراه با مزایای متعدد را فراهم نموده است. مسافران می توانند بلیط هواپیما رسپینا را برای تمامی مسیرهای داخلی و خارجی همراه با تضمین قیمت رزرو نمایند.

رسپینا، قدیمی ترین وب سایت خرید بلیط هواپیما در کشور

طبق گزاش خبرگزاری ایلنا شرکت سامان سیر رسپینا یا به اختصار، رسپینا که در زمینه ارائه خدمات گردشگری فعالیت دارد، در سال 1389 در مشهد تاسیس شد. این شرکت خدمات گردشگری و مسافرتی به عنوان اولین ارائه دهنده بلیط هواپیما به صورت اینترنتی است که می توان بلیط پرواز برای مسیرهای داخلی و خارجی را همراه با مزایای متعدد از وب سایت رسپینا رزرو کرد.

مزایای خرید بلیط هواپیما از رسپینا

وب سایت رسپینا علاوه بر طرح ویژه فروش بلیط هواپیما، خدمات دیگری نیز جهت رزرو آسان، سریع و مقرون به صرفه بلیط پرواز برای مسافران فراهم نموده است. از مزیت های مهم رزرو بلیط هواپیما در سایت رسپینا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

پشتیبانی 24 ساعته پروازها در رسپینا

وب سایت رسپینا به منظور پاسخگویی به سوالات مسافران در تمامی ساعات شبانه روز، کارشناسان متعددی را در نظر گرفته است که مسافران می توانند هرگونه سوال در خصوص پرواز داخلی و خارجی را از آنها جویا شوند. رسپینا امکانی را فراهم نموده است که مسافران پس از ورود به سایت با پنجره ای در سمت راست صفحه روبه رو می شوند که با ورود شماره تماس، کارشناسان اطلاعات مسافر را دریافت نموده و در کمتر از 10 دقیقه با وی تماس خواهند گرفت. علاوه بر این، رسپینا در زمینه پشتیبانی از مسافران، اطلاع از تاخیر پرواز را فراهم نموده است. در صورتی که پرواز مسافران حتی با یک دقیقه تاخیر روبه رو گردد، کارشناسان این تاخیر را با پیغام صوتی به آن ها اعلام خواهد نمود.

سرویس ویژه خبرم کن در رسپینا

رسپینا امکانی را فراهم نموده است که می توان بلیط هواپیما را با قیمت دلخواه رزرو کرد. بدین منظور وب سایت رسپینا سرویسی را تحت عنوان خبرم کن ایجاد نموده است که مسافران از این طریق می توانند از کاهش قیمت بلیط هواپیما با خبر شوند. برای فعالسازی این سرویس ابتدا باید پرواز مورد نظر را جستجو نموده و پس از ورود به صفحه فهرست پروازها، آیکون زنگوله ای شکل در سمت راست صفحه را انتخاب کرد.

پس از انتخاب این گزینه، پنجره ای ایجاد می گردد که باید درصد کاهش قیمت بلیط هواپیما رسپینا برای مسیر مورد نظر و بعلاوه شماره تماس خود را وارد کرد. پس از تایید اطلاعات در صورتی که همان بلیط پرواز با کاهش قیمت روبه رو شد، پیغامکی مبنی بر کاهش قیمت از سوی وب سایت رسپینا برای مسافر ارسال خواهد شد.

سرویس چند بخرم رسپینا

مسافران با رزرو بلیط هواپیما رسپینا علاوه بر اطلاع از کاهش قیمت بلیط پرواز، می توانند بلیط مورد نظر را به صورت اتوماتیک نیز رزرو نمایند. بدین منظور سرویس چند بخرم رسپینا برای رزرو بلیط هواپیما ایجاد شده است که با فعالسازی آن، رسپینا به صورت اتوماتیک بلیط پرواز مسافران را رزرو خواهد نمود. برای فعالسازی این سرویس ابتدا مسافران باید در سایت ثبت نام نموده و موجودی حساب خود را تا مبلغ بلیط انتخاب شده افزایش دهند.

پس از ثبت نام و جستجوی پروازها این سرویس با انتخاب یکی از پروازها و ورود اطلاعات مسافر قابلیت فعال شدن را خواهد داشت. بدین منظور پس از ورود اطلاعات باید در انتهای صفحه، گزینه چند بخرم را انتخاب نموده که با انتخاب این گزینه پنجره ای باز می گردد که باید اندازه کاهش قیمت بلیط و تاریخ و ساعت رزرو بلیط را وارد نمایند. پس از تایید اطلاعات، در صورتی که بلیط هواپیما انتخاب شده در تاریخ مورد نظر کاهش یافت، وب سایت رسپینا به صورت اتوماتیک بلیط هواپیما را برای مسافر رزرو نموده و طی پیغامکی اطلاع رسانی خواهدشد.

رزرو سریع و دلخواه بلیط هواپیما در رسپینا

وب سایت رسپینا به منظور رزرو راحت تر بلیط هواپیما امکاناتی را برای مسافران فراهم نموده است که مسافران می توانند بلیط پرواز دلخواه را رزرو نمایند. پس از جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر می توان پروازها را بر اساس ویژگی های مختلف از جمله زمان پرواز، قیمت، نوع ایرلاین، نوع بلیط و بعلاوه نوع کلاس پروازی انتخاب کرد. این فیلترها در سمت راست صفحه فهرست پروازها قرار گرفته اند که پس از جستجوی بلیط پرواز رسپینا با انتخاب آنها می توان بلیط هواپیما دلخواه را رزرو کرد.

خرید بلیط هواپیما رفت وبرگشت از رسپینا

بلیط هواپیما رفت و برگشت را می توان در سایت رسپینا تنها با انتخاب گزینه پرواز رفت و برگشت، رزرو کرد. پس از ورود به صفحه بلیط هواپیما در سایت رسپینا و هنگام وارد کردن مبدا و مقصد، باید گزینه رفت و برگشت را نیز فعال کرد. با انتخاب این گزینه و معین تاریخ برگشت، مسافران می¬توانند بلیط پرواز رفت و برگشت را به صورت یکجا رزرو نمایند. پس از ورود اطلاعات و پرداخت هزینه بلیط هواپیما رسپینا، اطلاعات بلیط رفت و برگشت به صورت پیغامک برای مسافر ارسال خواهد شد.

خرید انواع بلیط هواپیما در رسپینا

وب سایت رسپینا به عنوان اولین ارائه دهنده بلیط هواپیما سیستمی به صورت آنلاین بوده که اکنون علاوه بر این نوع بلیط ها، می توان بلیط چارتر را برای مسیرهای دیگر نیز رزرو کرد. بلیط های چارتر به وسیله شرکت های چارتر نماینده عرضه شده که معمولا نوسان قیمت دارند. اما بلیط سیستمی رسپنا مستقیما به وسیله شرکت¬های هواپیمایی به فروش می رسند که قیمت ثابتی دارند. قیمت هر یک از این بلیط ها با توجه به شرایط سفر و تفاضا برای سفر به مقصد مورد نظر فرق دارد.

رزرو بلیط هواپیما برای کلاس های پروازی مختلف

در سایت رسپنا می توان انواع بلیط هواپیما برای کلاس های پروازی مختلف را رزرو کرد. کلاس های پروازی که به وسیله شرکت های هواپیمایی ارائه می گردد شامل اکونومی و بیزینس است. کلاس پرواز اکونومی خدمات و صندلی های معمولی دارند که در نتیجه قیمت آن ها پایین تر است. در پروازهای بیزینس، کیفیت و خدماتی که ارائه می شوند بهتر بوده و درنتیجه، قیمت آن ها بالاتر است.

برای رزرو بلیط هواپیما رسپینا با کلاس پرواز دلخواه، پس از جستجوی پرواز موردنظر، در صفحه فهرست پروازها می توان با استفاده از فیلتر نوع کلاس پروازی، بلیط دلخواه را برای کلاس اکونومی یا بیزینس رزرو کرد. پس از فعالسازی این گزینه در قسمت اطلاعات بلیط، گزینه economy یا business معین خواهد شد که به ترتیب مربوط به پرواز اکونومی و بیزینس است.

خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین ها

امکان خرید بلیط هواپیما رسپینا برای تمامی شرکت های هواپیمایی یا ایرلاین ها در این سایت فراهم شده است. ایرلاین های متعدد داخلی و خارجی (برای پروازهای خارجی) در ایران فعال هستند که هر کدام از آن ها، خدمات متفاوتی را ارائه می دهند. پس از جستجوی بلیط پرواز رسپینا برای مقصد موردنظر با استفاده از فیلتر نوع ایرلاین می توان تمامی بلیط های آن شرکت هواپیمایی را مشاهده نموده و با انتخاب آن، بلیط پرواز ایرلاین دلخواه را رزرو کرد.

کنسلی بلیط هواپیما در رسپینا

در وب سایت رسپینا امکان کنسلی یا استرداد آنلاین و تلفنی بلیط هواپیما رسپینا فراهم شده است. به منظور کنسلی بلیط هواپیما، مسافران می تونند با کارشناسان تماس گرفته و یا به وسیله حساب کاربری خود اقدام نمایند. پس از کنسلی بلیط هواپیما رسپینا و کسر جریمه کنسلی، هزینه آن بعد از 48 الی 72 ساعت به حساب مسافر عودت خواهد شد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 11 اسفند 1401 بروزرسانی: 11 اسفند 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164483

به "رسپینا، قدیمی ترین وب سایت خرید بلیط هواپیما در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسپینا، قدیمی ترین وب سایت خرید بلیط هواپیما در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید