رابطه نویر با باشگاه خوب شد؟

به گزارش مجله سرگرمی، مانوئل نویر که هنوز با مدیران باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید قراردادش به توافق نرسیده، در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده حرفه ای اش مطرح شده است، این در حالی است که در انتها فصل الکساندر نوبل، دروازه بان کنونی شالکه به سرخپوشان مونیخی ملحق خواهد شد تا رقیب جدی برای نویر 34 ساله باشد.

رابطه نویر با باشگاه خوب شد؟

اولی هوینس که سال گذشته میلادی از سمت ریاست باشگاه بایرن مونیخ کنار رفت، در گفت وگو با نشریه آلمانی کیکر گفت: اگر نویر چند سال دیگر در بایرن مونیخ بماند، خیلی خشنود خواهم شد و خیلی قدردان او خواهم بود چون مانوئل هنوز هم بهترین دروازه بان دنیا است. من همچنین بر این باورم که امضای قرارداد با الکساندر نوبل تصمیمی درست و فوق العاده از جانب حسن صالیحمیدزیچ بود.

نویر که در سال 2011 با قراردادی 30 میلیون یورویی از شالکه به بایرن مونیخ پیوست و تا به امروز 18 جام مختلف را با این تیم کسب نموده است، قراردادش این فصل به اتمام می رسد. مذاکرات برای تمدید قرارداد شروع شده اما طرفین هنوز به توافقی دست نیافته اند، چرا که این دروازه بان آلمانی خواستار تمدید قرارداد بلندمدت است، اما مدیران بایرن مونیخ خواستار تمدید یک ساله قرارداد این دروازه بان 34 ساله هستند.

باشگاه های بوندس لیگایی تمرینات خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی از سرگرفته اند و امیدوارند در هفته های پیش رو بازی ها پشت درهای بسته برگزار گردد. بازیکنان و اعضای هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ هم به مانند بعضی دیگر از باشگاه های مطرح اروپایی برای یاری به باشگاه برای خروج از بحران مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا، با کاهش دستمزد خود موافقت نموده ند.

رئیس پیشین باشگاه بایرن مونیخ در این باره گفت: در بایرن مونیخ کاهش 20 درصدی دستمزدها برای ماه آوریل لحاظ شده که قابل استرداد هم نیست. از این گذشته، ما هیچگونه درآمدی از بازی های بدون تماشاگر نداریم که به طور منطقی با کاهش دستمزد جبران می گردد. من فکر می کنم برگزاری بازی ها بدون تماشاگر خود سؤال برانگیز است اما با توجه به شرایط مالی بعضی از باشگاه ها، برگزاری آنها بسیار مهم و ضروری هستند.

وی همچنین در انتقاد از افرادی که در کوشش برای فشار به مسئولان فوتبال آلمان به منظور از سرگیری هر چه سریع تر مسابقات هستند، ادامه داد: سازمان لیگ آلمان در شرایط بحرانی کنونی به خوبی عمل نموده است. همچنین بسیار خشنود می شوم اگر بعضی از افراد متعصب کمی محدودتر عمل نمایند. این ممکن نیست که حتی یک نفر دیگر به خاطر یک یا دو هفته سرگرمی (در صورت از سرگیری فوتبال) جان خود را از دست بدهد. هیچکدام از ما نمی تواند پاسخی به آن بدهد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 87306

به "رابطه نویر با باشگاه خوب شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابطه نویر با باشگاه خوب شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید