دنبال معروف شدن نبودم

به گزارش مجله سرگرمی، این روزها که همه کشور به نوعی درگیر بیماری کروناست و مسؤولان مختلف کشوری مدام در حال توصیه هایی به مردم برای جلوگیری از سفرهای نوروزی هستند، عده ای به این توصیه ها بی اهمیت بوده و بار سفر بسته و راهی جاده های کشور شده اند.

دنبال معروف شدن نبودم

به همین منظور روز شنبه مهدی قانع، مجری برنامه خونه و زندگی مرکز یزد در مقابل دوربین زانو زد و از مردم عاجزانه درخواست کرد تا از شرکت در مهمانی و سفر های نوروزی پرهیز کنند و در خانه هایشان بمانند.

این در حالی است که در یزد هم تعداد بسیاری از هموطنانمان به این بیماری مبتلا شده اند.

قانع، مجری برنامه خونه و زندگی درباره زانو زدن مقابل دوربین زنده برنامه تلویزیونی به جام جم گفت: ما در یزد کمپینی به نام هنرمندان یزد علیه کرونا راه انداخته ایم.

روز جمعه در این باره جلسه ای برگزار کردیم مبنی بر این که چه کار کنیم تا مردم از سفرهای بی دلیل پرهیز کنند.

به این خاطر که در همان روز ، آمار مبتلایان به کرونا از هفت نفر به 57 نفر رسیده بود و مردم بدون اهمیت به این موضوع به مناطق ییلاقی یزد می رفتند.

بنابراین به دنبال راهی برای صرف نظر کردن مردم از سفر بودیم. در آن جلسه گفتم حتی اگر قرار باشد من مقابل مردم زانو بزنم و التماس و خواهش کنم این کار را حتما انجام می دهم. من مصمم بودم روز شنبه در برنامه این کار را انجام بدهم. تنها دلیلش هم این بود که واقعا نگران مردم بودم.

وی درباره واکنش هایی که بعد از زانو زدن او مقابل دوربین ایجاد شد هم توضیح داد: از طرف تعدادی از کارگران کارخانه ها با واکنش های منفی رو به رو شدم که می گفتند شما که می گویی از خانه بیرون نیایید، ما چه کار کنیم وقتی کارفرما ما را تعطیل نمی کند.

از ما خواستند که از کارفرمایان درخواست کنیم دو هفته آخر اسفند و اوایل فروردین کارخانه ها را تعطیل کنند. من هم روز گذشته این خواسته شان را در برنامه مطرح کردم.

قانع در پاسخ به این سوال که آیا تصور می کرد این ویدئو تا این حد در فضای مجازی بازدید شود هم گفت: اصلا فکر نمی کردم در فضای مجازی تا این حد بازتاب داشته باشد. البته چه بخواهیم و چه نخواهیم این ویدئو در فضای مجازی منتشر شده و دو سه ماه دیگر هم به فراموشی سپرده می شود.

بنابراین به خاطر معروف شدن این کار را نکردم و فقط از سر دلسوزی بود. امیدوارم مردم به توصیه ها اهمیت بدهند و از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند تا هرچه زودتر این ویروس از کشور ما خارج شود.

زینب علیپور طهرانی - رسانه / روزنامه جام جم

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 76266

به "دنبال معروف شدن نبودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنبال معروف شدن نبودم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید