دستگیری همسایه کینه ای زوج جوان در تهران

به گزارش مجله سرگرمی، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که با هدف ایجاد اختلاف و طلاق زوجی جوان، اقدام به ایجاد مزاحمت برای آنان نموده بود، اطلاع داد.

دستگیری همسایه کینه ای زوج جوان در تهران

به گزارش گروه اجتماعی مجله سرگرمی، سرهنگ تورج کاظمی گفت: مدتی قبل زن و شوهر جوانی به پلیس فتا مراجعه و با طرح شکایتی اعلام کردند که فردی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام مطالبی کذب علیه شان درج و آنان را به خیانت به یکدیگر متهم نموده است و همین موضوع نیز سبب بروز مسائل خانوادگی میان آنان شده است.

وی با بیان اینکه با طرح شکایت از سوی زوج جوان تحقیقات کارآگاهان پلیس فتا در این پفراینده شروع شد، اضافه کرد: زوج جوان به هیچ فردی مظنون و مشکوک نبودند و همین موضوع نیز پیچیدگی هایی را برای کارآگاهان ایجاد نموده بود، اما انتها در ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس فتا به مردی 35 ساله که ساکن یکی از محلات غرب تهران بود، رسیدند که در همسایگی این افراد سکونت داشت.

کاظمی با اشاره به صدور دستور قضائی برای دستگیری این فرد، گفت: متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد که این فرد در جریان بازپرسی های اجرا شده اعتراف کرد که، چون با این زن و شوهر بر سر پرداخت نکردن هزینه های مجتمع مسکونی درگیری لفظی و کدورت داشته، تصمیم گرفته تا با انتشار مطالب کذب از آنان انتقام بگیرد و کاری کند که زندگی مشترکشان به بن بست برسد.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پفراینده برای متهم دستگیر شده، اظهار کرد: این فرد پس از تکمیل پفراینده برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 59288

به "دستگیری همسایه کینه ای زوج جوان در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری همسایه کینه ای زوج جوان در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید