درگیری پلیس فرانسه با آتش نشان های معترض در پاریس

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران آنلاین:نیروهای پلیس فرانسه با آتش نشان های معترض در شهر پاریس درگیر شده و برای متفرق ساختن آنها از گاز اشک آور و ماشین های آب پاش استفاده کردند.

درگیری پلیس فرانسه با آتش نشان های معترض در پاریس

به گزارش ایسنا، هزاران تن از آتش نشان های معترض فرانسوی از سراسر این کشور به شهر پاریس آمدند تا برای طرح مطالباتشان و اعتراض به شرایط کاری خود تظاهرات نمایند.

این معترضان خواهان افزایش حقوق خود، تضمین مزایای بازنشستگی و توجه و احترام بیشتر از سوی مقامهای مسئول به حرفه خود هستند.

خبرنگار رویترز گزارش داد، این آتش نشان های معترض کوشش کردند تا از حصارهای فولادی اطراف مجلس سُفلی مجلس فرانسه بالا بروند و هم زمان نیز افسران پلیس این کشور به سمت آنها گاز اشک آور شلیک می کردند.

در ادامه گزارش شد که این تظاهرات به شرق شهر پاریس نیز کشیده شد و در آنجا این معترضان با برخورد شدیدتر نیروهای پلیس ضدشورش و شلیک بیشتر نارنجک های گاز اشک آور روبرو شدند.

اریک برزو، یک آتش نشان 46 ساله اهل منطقه اوبانی در جنوب فرانسه گفت: یک خشم واقعی در میان معترضان وجود دارد و مشکل این است که کسی به حرف ما گوش نمی دهد. به همین دلیل مردم بیشتر عصبانی می شوند و وضعیت با خشونت بیشتری همراه می گردد.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 52941

به "درگیری پلیس فرانسه با آتش نشان های معترض در پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری پلیس فرانسه با آتش نشان های معترض در پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید