خدا را شکر که سپیدرود منحل نشد، فقط دو بازیکن از فصل قبل ماندند

به گزارش مجله سرگرمی، علی نظرمحمدی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: انتظار صعود داشتن از تیمی که تا آستانه انحلال رفت و از تیم فصل گذشته اش تنها 2 بازیکن بزرگسال حفظ شده اند، انتظار زیادی است.

خدا را شکر که سپیدرود منحل نشد، فقط دو بازیکن از فصل قبل ماندند

سرمربی تیم سپیدرود در ادامه این مصاحبه بیان داشت: از فصل گذشته تنها میثم فردوسی و پویا نزهتی برای ما مانده اند و البته یک بازیکن رده سنی امید که برای بزرگسالان هم بازی می کرد به اسم هومن ربیع زاده. پس انتظار صعود داشتن از چنین تیمی قدری عجیب می کند.

وی اضافه نمود: تیمی با این همه تغییرات برای هماهنگی به زمان احتیاج دارد و طرفداران و رسانه ها باید این موضوع را درک نمایند و این زمان را به تیم بدهند.

نظرمحمدی توضیح داد: ایجاد هماهنگی نه با پول حل می گردد، نه با رفاقت، نه با من بمیرم و تو بمیری و نه با هیچ چیز دیگر. تنها عاملی که می تواند ایجاد هماهنگی کند، زمان است و زمان و احتمال اینکه ما هفته های ابتدایی مسابقات از فرم ایده آل دور باشیم و امتیازاتی از دست بدهیم وجود دارد.

سرمربی سپیدرود با اشاره به اینکه تعدادی بازیکن به خدمت گرفته است بیان داشت: در نظر داریم فصل آینده با تلفیقی از جوانان و باتجربه ها وارد مسابقات شویم و برای کامل کردن تیم تنها 3 بازیکن دیگر احتیاج داریم. یک دروازه بان، یک مهاجم و یک بازیکن لب خط و با جذب این سه بازیکن پرونده جابجایی این فصل ما بسته خواهد شد.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 32185

به "خدا را شکر که سپیدرود منحل نشد، فقط دو بازیکن از فصل قبل ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدا را شکر که سپیدرود منحل نشد، فقط دو بازیکن از فصل قبل ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید