حکم قطعی پرونده احمد پاسدارصادر شد، 12 سال حبس و ضبط اموال

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، رأی قطعی پرونده احمد پاسدار مدیرعامل یک شرکت واردات موبایل (ناودیس پرداز) در شعبه چهارم ویژه رسیدگی به پرونده های اخلالگران و مفسدان مالی صادر شد.

حکم قطعی پرونده احمد پاسدارصادر شد، 12 سال حبس و ضبط اموال

به استناد ماده 2 و بند به. ماده 1 از قانون مجازات اخلالگران در نظام مالی کشور، متهم احمد پاسدار فرزند عبدالرسول به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازمندی های عمومی مردم به وسیله گران فروشی به صورت کلان با تحصیل وجه به مبلغ 139.483.806.856 ریال، به تحمل 12 سال حبس تعزیری و ضبط اموال ناشی از گران فروشی (139.483.806.856 ریال) به نفع دولت محکوم شد، در ضمنً پرونده در خصوص تعداد 4228 گوشی توقیفی از نامبرده مفتوح است.

همچنین نامبرده، به استناد بند پ. و جد. از ماده 23 قانون مجازات اسلامی مصوب سال 92 و لحاظ ماده 30 همین قانون، مجوز شرکت ناودیس پردار نیز ابطال و به مدت 2 سال از دریافت کارت بازرگانی، دریافت ارز دولتی، ثبت سفارش، خدمات دولتی و عمومی و دریافت دسته چک و اسناد تجارت به عنوان مجازات تکمیلی محروم می باشد.

لازم به ذکر است اولین جلسه محاکمه احمد پاسدار مدیرعامل یک شرکت واردات موبایل، اول آبان ماه سال جاری در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلال گران مالی به ریاست قاضی صلواتی برگزار و ختم رسیدگی به این پرونده در بیست و یکم آبان ماه اعلام شد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 16597

به "حکم قطعی پرونده احمد پاسدارصادر شد، 12 سال حبس و ضبط اموال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم قطعی پرونده احمد پاسدارصادر شد، 12 سال حبس و ضبط اموال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید