حریق یک مغازه در بازار تهران ، حادثه مصدوم نداشت

به گزارش مجله سرگرمی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مغازه در بازار تهران خبر داد.

حریق یک مغازه در بازار تهران ، حادثه مصدوم نداشت

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگاران در این باره اظهار کرد: ساعت 08:19 دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در یک مغازه در بازار تهران، در محدوده بازار سلطانی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه به همراه خودرو های پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سال هاست دو ایستگاه در بازار تهران خدمت رسانی می کند خوشبختانه نیروها در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند در یک مغازه 40 متری که در یک سرای قدیمی دو طبقه واقع شده بود حریق رخ داده است. این محل کاربری فروش لوازم خرازی، اسباب بازی و .. داشت و بخش زیادی از آن شعله ور بود.

ملکی با بیان اینکه در ابتدا کرکره برقی مغازه بسته بود و دود بسیاری از زیر کرکره ها بیرون می زد گفت: آتش نشانان با احتیاط کامل کرکره ها را برش دادند و به محدوده داخل مغازه دسترسی پیدا کردند. آتش نشانان به سرعت حریق را تحت کنترل خود درآوردند و با حضور به موقع آن ها از گسترش بیشتر از سرایت به سایر مغازه ها جلوگیری شد.

به گفته وی ساعت 09:53 دقیقه پس از ایمن سازی محل آتش نشانان محل را به مالکان تحویل دادند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 107488

به "حریق یک مغازه در بازار تهران ، حادثه مصدوم نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریق یک مغازه در بازار تهران ، حادثه مصدوم نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید