جایزه و تقدیر برای عکاسان ایرانی در رومانی

به گزارش مجله سرگرمی، عکاسان ایرانی از جشنواره عکس چاپی آراد رومانی موفق به کسب دو مدال طلا شدند و چند هنرمند دیگر نیز مورد تقدیر ویژه قرار گرفتند.

جایزه و تقدیر برای عکاسان ایرانی در رومانی

به گزارش خبرنگاران، در این جشنواره عکس های دختری بنفش از سیاوش اجلالی و میدان آزادی از سید محمد جواد صدری موفق به کسب مدال طلای FCPA شدند.

عکس های میدان جنگ از سید علی میرعمادی و هیچکاک از سید علیرضا رجایی شوشتری تقدیر فیاپ، عکس کمل ناز از اصغر بشارتی تقدیر SRAF و عکس زن قشم از همین عکاس تقدیر FCPA و عکس بهشت ژاپنی از سید علی میرعمادی تقدیر AAFR را دریافت کردند.

در جشنواره عکس چاپی آراد رومانی که در دو بخش زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار گردید، آثاری از عکاسان عضو کلوپ فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران) در بخش های مختلف شامل سید علی میرعمادی، امین زمزم، سیاوش اجلالی، سید علیرضا رجایی شوشتری، اصغر بشارتی، امین دهقان، سید محمد جواد صدری، شهریار دبیری، لقمان (میکائیل) بایزیدی، هومن حیدری خیاط، سید رضا جوادی، احسان جزینی، هوتن باباپور، السید پویا، امیرحسین گروسیان، امیرحسین هنرور، سعید عبدالهی، محمود کاملی و یعقوب بایرامی فرجود پذیرفته شدند.

فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) که به عنوان تنها موسسه بین المللی در زمینه عکاسی از طرف یونسکو به رسمیت شناخته گردیده است در سال 1946 پایه گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه ای برای برقراری ارتباط بین موسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف دنیا بوده است.

این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با موسسات ملی عکاسی در سراسر دنیا همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از 90 موسسه ملی در 5 قاره می رسد. فیاپ در هر کشور تنها یک دفتر دارد که در حال حاضر نماینده رسمی فیاپ در ایران کلوپ عکس فوکوس است.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 3024

به "جایزه و تقدیر برای عکاسان ایرانی در رومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه و تقدیر برای عکاسان ایرانی در رومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید