توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره حمایت از تیم های ملی

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: همراهی و حمایت مربوط به تیم های ملی در راستای آماده سازی هر چه بیشتر این تیم ها و برای بهره وری از ظرفیت های متناسب هر آوردگاهی انجام می گیرد. شنبه شب، از برنامه استادیوم تصاویری خاطره انگیز از نمایش درخشان تیم ملی در جام جهانی اخیر و شور و حالی که این موضوع در جامعه برانگیخت پخش شد و نباید فراموش کنیم میدان های آینده نزدیک هستند و رقبا با آمادگی کامل پای به رقابت می گذارند. قطعا برای تکرار خاطرات شیرین اصل حیاتی آماده سازی مناسب است.

توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره حمایت از تیم های ملی

وی اضافه نمود: همین الان تیم های ملی فوتبال بزرگسالان، امید، جوانان، نوجوانان، فوتسال و فوتبال ساحلی مهیای رقابت های بسیار با اهمیتی می شوند و شکی نیست رقبای ما در کوشش گسترده برای موفقیت هستند و طی راستا سخت کنونی جز با همراهی ملی از تیم های ملی عملی نیست.

سخنگوی فدراسیون فوتبال یادآور شد: آنچه در باب حمایت ها از تیم ملی عنوان شد در این راستا است که همگان می دانیم در دوران تحریم های ظالمانه عملا هیچگونه فعل و انفعالی در باب پول های فدراسیون فوتبال در مقر فیفا ممکن نیست. بر این اساس، توقع حمایت ملی از تیم های ملی وجود دارد که با توجه به مسائل موجود در دریافت حقوق فوتبال ایران، قطعا روند مربوطه می تواند هزینه های جاری شامل قرارداد سرمربی و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان، برپایی اردوها، برنامه های تمرینی، سفر و ... را پوشش دهد. در واقع توقع فدراسیون فوتبال همراهی و حمایت در جهت دریافت حقوق حقه این فدراسیون از مبادی مرتبط است و امیدواریم در سایه این تعامل شاهد حل موفقیت هر چه بیشتر تیم های ملی باشیم.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 37009

به "توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره حمایت از تیم های ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره حمایت از تیم های ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید