تمام کوشش خود را برای حل مسائل صنایع مهریز به کار می گیریم

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، سید محمد رستگاری عصر امروز در بازدید میدانی از برخی صنایع مهریز با بیان اینکه موضوع اشتغال یکی از اساسی ترین چالش ها در این شهرستان است، گفت: دولت مهمترین دغدغه خود را اشتغال و بحث برطرف مسائل معیشتی مردم می داند و برای حل این مشکل در شهرستان از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد شد.

تمام کوشش خود را برای حل مسائل صنایع مهریز به کار می گیریم

وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالای شهرستان مهریز در حوزه صنعت بیان نمود: همجواری شهرستان مهریز با بزرگراه مواصلاتی شمال به جنوب کشور و نزدیکی با مرکز استان و آب هوای مناسب باعث شده ارزش اضافه نموده سرمایه گذاری در این شهرستان با اطمینان حاصل گردد و به این دلیل شهرستان مهریز گزینه مناسب متقاضیان سرمایه گذاری در استان به شمار رود.

رستگاری با اشاره به اهداف مورد نظر در مورد بازدیدهای میدانی و حضور در جمع مدیران و کارگران شاغل واحدهای صنعتی فعال و نیمه فعال شهرستان مهریز بیان نمود: به همراه مدیران و مسئولان ادارات مرتبط با صنعت در شهرستان به سراغ این واحدها می رویم و پای حرف صاحبان این صنایع می نشینیم و از نزدیک با مسائل موجود در واحد صنعتی آشنا شده و در همان مکان مسائل را آنالیز و تا حد امکان درصدد برطرف مشکل بر می آییم.

فرماندار مهریز توضیح داد: وقتی مدیر واحد صنعتی از خدمات مجموعه دولتی گلایه دارد، بلافاصله از مدیربت همان مجموعه می خواهیم توضیحات لازم را در همان جلسه ارائه دهد یا مسائل مربوط به آب و گاز و دیگر بخش ها را نیز در طول جلسه با حضور مسئولان مربوطه حل و فصل خواهیم کرد.

وی بیان کرد: تا بازدید میدانی از مسائل و موانع در مسیر صنعت صورت نگیرد و از نزدیک مسائل احصاء و رویت نگردد، نمی توان انتظار داشت زیرساخت فراوری و صنعت مستحکم گردد.

رستگاری با تاکید بر شناخت ظرفیتها و کمبودها در مشاهدات حضوری اضافه نمود: با این حضور در مراکزی که خلاء وجود دارد، می توان به نوعی هم پوشانی و در نهایت برطرف مسائل رسید.

فرماندار مهریز گفت: کوشش صنعتگران و فراورینمایندگان شهرستان را ارج می نهیم و تاکید داریم باید زمینه فعالیت و امنیت برای صنعتگران و سرمایه گذاران ایجاد گردد تا بتوانند در این عرصه خدمت نموده و موجب رشد فراوری و تکاپوی اقتصادی کشور و این شهرستان را فراهم نمایند.

دهقان، مدیرشرکت فولادی مستقردر شهرستان مهریز نیز در این جلسه با اشاره به محاسن حضور مدیر ارشد شهرستان و دیگر مدیران ادارات در جمع صنعتگران و تشکر از این حرکت موثر گفت: برطرف احتیاج سرمایه در گردش بیشتر واحدهای فراوریی در سطح شهرستان و لزوم حمایت بیشتر از آن ها، نظارت بر تسهیلات پرداخت شده و کنترل برای استفاده از این وام ها در راستای رشد و رونق فراوری و صنعت لازم است.

وی اظهار داشت: برخورد قاطع با کسانی که تسهیلات صنعت را در موارد دیگر استفاده کردند و یا واحدهای صنعتی خود را در حد زمین نگه داشته اند، لازم و لازم است.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 4618

به "تمام کوشش خود را برای حل مسائل صنایع مهریز به کار می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام کوشش خود را برای حل مسائل صنایع مهریز به کار می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید