تعبیر خواب جاده و راه

به گزارش مجله سرگرمی، دیدن جاده در خواب بیانگر سرنوشت بیننده خواب است و تعبیر خواب جاده سراشیبی نشان از تنزل و پایین آمدن مرتبه اجتماعی در زندگی شخصی فرد دارد.

تعبیر خواب جاده و راه

سرویس سرگرمی - دیدن جاده یا راه از جمله خواب هایی است که مفسرین تعابیر مختلفی را برای آن ذکر کرده اند. چنانچه اشیا و یا اعمالی به غیر از بودن در جاده و راه های مختلف، در رویای خود مشاهده کرده اید می توانید با رجوع به صفحه اصلی تعبیر خواب از فضای کلی خواب خود آگاه شوید.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب جاده و راه

آینده و سرنوشت به گفته مطیعی تهرانی در خواب خود را به صورت جاده و راه نشان می دهد. ممکن در خواب جاده و راه های خوب و بد ببینیم و آن ها را طی کنیم و در آخر این راه ها نتایج نیک و بد دریافت کنیم که نشانه همان سرنوشت ماست.

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید: اگرببیند در جاده از ماشین پیاده شده و به راه نگاه کرد دلیل که در مبدأ حرکت کاری برایش پیش خواهد آمد.

تعبیر خواب جاده سراشیبی

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر جاده پرتگاه داشت و شما از آن پائین رفتید تنزلشان می یابید و اگر به پرتگاه سقوط کردید حادثه ای نامطلوب اتفاق می افتد که موجب سقوط شما می شود.

تعبیر خواب جاده سربالایی

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر به سر بالایی رسیدید و به آسانی آن را طی کردید ارتقا مقام می یابید و چنانچه به دشواری بر خوردید مشکلاتی سر راه شما قرار می گیرد که در می مانید.

دیدن پابرهنه راه رفتن در جاده ناصاف در خواب

منوچهر مطیعی تهرانی:

  • اگر در جاده ای پا برهنه بودید خوب نیست.
  • اگر جاده ناصاف و غیر هموار بود با مشکلاتی رو به رو می شوید و به دشواری می افتید.

آنلی بیتون می گوید: اگر خواب ببینید در جاده ای ناهموار و ناشناخته سفر می کنید، علامت آن است که وظایف جدیدی به عهده خواهید گرفت که نتیجه ای جز اتلاف وقت و ناراحتی برای شما به ارمغان نخواهد آورد.

تعبیر خواب راه هموار

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر جاده ای را که می پیمودید (با وسیله یا بدون وسیله فرق نمی کند) صاف و هموار بود خواب شما می گوید راه پیشرفتتان صاف است.

تعبیر خواب جاده سرسبز

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید:

  • اگر خواب ببینید از جاده ای عبور می کنید که اطراف آن را گل ها و درختان فرا گرفته اند، نشانه آن است که ناگاه شادمانی بزرگی شما را فرا خواهد گرفت.
  • اگر خواب ببینید به همراه دوستانتان از جاده ای سرسبز و با صفا عبور می کنید، نشانه آن است که در آینده نزدیک صاحب همسر و فرزندانی خواهید شد و همچنین خانه ای زیبا خواهید ساخت.

تعبیر خواب جاده بیابانی

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر در خواب ببینیم با اتومبیل از جاده ای عبور می کنیم که دو طرف بیابان است و خشک است و فاقد گیاه خوب نیست چون نشان آن است که دستخوش تنگی می شویم.

تعبیر خواب تنها بودن و گم شدن در جاده

منوچهر مطیعی تهرانی: اگر در خواب جاده ای دیدید که در آن جاده تنها بودید در روزهای آینده احساس تنهائی و بی یاوری می کنید.

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید: اگر خواب ببینید در جاده ای راه خود را گم کرده اید، علامت آن است که بر سر تصمیم گیری پیرامون مسائل تجاری مرتکب اشتباه می شوید و زیان می بینید.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: setare.com
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 112649

به "تعبیر خواب جاده و راه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب جاده و راه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید