آنالیز حریق میدان حسن آباد در شورای شهر تهران

به گزارش مجله سرگرمی، سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از آنالیز موضوع حریق میدان حسن آباد در شورای شهر اطلاع داد.

آنالیز حریق میدان حسن آباد در شورای شهر تهران

حجت نظری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در حاشیه حضور در محل آتش سوزی میدان حسن آباد با بیان این که میدان حسن آباد یکی از میادین بسیار فاخر تهران به دلیل معماری و طراحی بود که متأسفانه در شامگاه چهارشنبه دچار حریق شد، گفت: البته آتش با همت آتش نشانان اطفا شد و خطر جدی این ضلع میدان را تهدید نمی کند اما عمده نگرانی های ما حجم و میزان آب به کار رفته برای اطفای حریق است که ممکن است موجب ریزش ساختمان گردد. هرچند به گفته فرمانده میدان، خطر ریزش مهار شده اما به نظر می رسد که آسیب زیادی به این بخش میدان تاریخی وارد شده و مستلزم صرف هزینه های زیاد برای مرمت این اثر تاریخی است.

وی با بیان این که از نظر ایمنی و مدیریت بحران ابعاد این حریق را در کمیسیون خدمات شهری آنالیز می کنیم، گفت: البته این میدان به لحاظ تاریخی و میراثی نیز دارای ارزش بسیار است که قطعاً منتظر برآورد هزینه برای مرمت آن خواهیم بود تا در قالب یک طرح پیرامون مرمت و بازسازی بنای میدان، این موضوع را در کمیسیون اجتماعی شورا آنالیز کنیم.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 32610

به "آنالیز حریق میدان حسن آباد در شورای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز حریق میدان حسن آباد در شورای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید