بازگشایی مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی خوزستان

به گزارش مجله سرگرمی، خبرنگاران/خوزستان رئیس پلیس راهور خوزستان از بازگشایی کلیه مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی استان از 6 اردیبهشت ماه اطلاع داد.

بازگشایی مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی خوزستان

سرهنگ منصور جمشیدی گفت: کلیه مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی، سراسر استان با آمادگی کامل از 6 اردیبهشت با اعمال طرح زوج و فرد پلاک، بازگشایی خواهند شد.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی اضافه نمود: با اجرای دقیق مصوبات و پروتکل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا نسبت به ارائه خدمات برابر مقررات و با لحاظ شرایط زیر اقدام می گردد.

1- رعایت طرح زوج و فرد برای مراجعه به مراکز پلاک الزامی بوده و باید توسط مراجعین رعایت گردد.

2- مراجعه نمایندگان باید در زمان مراجعه به مراکز تعویض پلاک و انجام امور مربوطه صبر و شکیبایی لازم را داشته باشند.

3- افرادی که ضرورتی و عجله ای برای تعویض پلاک خودرو ندارند می توانند در هفته های بعد از بازگشایی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نمایند.

4- کلیه مراجعه نمایندگان موظف اند از وسایل حفاظت شخصی نظیر ماسک و دستکش در زمان مراجعه به مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی استفاده نمایند.

5- برای جلوگیری از تجمع افراد در مقابل غرف و در راستای اجرای طرح گذاری، فضای مقابل باجه ها با استفاده از خط کشی و با فاصله یک متری جداسازی شوند.

6- صرفا خریدار و فروشنده مجازند وارد مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی شوند.

7- مراجعه نمایندگان موظفند، در زمان مراجعه به مراکز تعویض پلاک و یا به دفاتر خودرویی نوشت افزار مورد احتیاج خود را به همراه داشته باشند. (مانند اتوماتیک)

8- مراجعه نمایندگانی که مهلت اعتبار وکالت نامه های آنها به اتمام رسیده است باید نسبت به تمدید اعتبار وکالت نامه ها اقدام نمایند.

9- مراجعه نمایندگان هنگام استفاده از دستگاه خودپرداز یا Pos باید از تماس مستقیم با دکمه ها اجتناب نموده و از دستکش و یا دستمال کاغذی استفاده نمایند.

10- نشستن در جایگاه های انتظار با رعایت فاصله های معین باشد.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 88268

به "بازگشایی مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید