ایران با رئیسی به پیشرفت های بزرگی دست خواهد یافت

به گزارش مجله سرگرمی، سخنگوی وزارت امور خارجه چین، تحلیف آیت الله رئیسی به نام هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و گفت که دولت مبتوعش بر این باور است که تحت هدایت رئیس ج مهور رئیسی، ایران به پیشرفت های بزرگی در زمینه توسعه اجتماعی-اقتصادی دست خواهد یافت.

ایران با رئیسی به پیشرفت های بزرگی دست خواهد یافت

به گزارش خبرنگاران، هوآ چونیانگ سخنگوی وزارت امور خارجه چین روز جمعه در یک نشست خبری خاطرنشان کرد که دولت متبوعش بر این باور است که ایران تحت هدایت رئیس جمهور تازه خود دستاوردهای بسیار بزرگتری در زمینه توسعه اجتماعی - اقتصادی خواهد داشت.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین در خصوص آغاز دوران ریاست جمهوری آیت الله رئیسی در ایران و تأثیر آن بر روابط تهران-پکن گفت: طرف چینی تحلیف رئیس جمهور ابراهیم رئیسی را تبریک می گوید. مدت نه چندان زیادی قبل از این، رئیس جمهور شی جین پینگ پیام تبریکی به رئیس جمهور ابراهیم رئیسی به مناسبت انتخاب شدن وی [به نام هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران] ارسال کرد. ما بر این باوریم که تحت هدایت رئیس جمهور ابراهیم رئیسی، ایران به پیشرفت های بسیار بزرگتری در زمینه توسعه اجتماعی-اقتصادی دست خواهد یافت.

وی ادامه داد: چین و ایران شرکای راهبردی جامع هستند. چین اهمیت فوق العاده ای برای توسعه روابط دوجانبه [با ایران] قائل است و آمادگی دارد که با همکاری ایران، از پنجاهمین سال ایجاد روابط دیپلماتیک دو کشور برای ارتقای روابط به سطحی تازه بهره گیرد.

منبع: تسنیم

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 154391

به "ایران با رئیسی به پیشرفت های بزرگی دست خواهد یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران با رئیسی به پیشرفت های بزرگی دست خواهد یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید