اکران آنلاین دو بسته تازه فیلم کوتاه در ودیو، هاشور و تیوال

به گزارش مجله سرگرمی، تهران (پانا) - دو بسته فیلم کوتاه پنجره پائیز و قصه زندگی از روز چهارشنبه دوم شهریو ر 1401 در سه پلتفرم هاشور، ودیو و تیوال به صورت اشتراکی و فروشی، به صورت آنلاین اکران می گردد.

اکران آنلاین دو بسته تازه فیلم کوتاه در ودیو، هاشور و تیوال

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران به مناسبت شروع آخرین ماه فصل تابستان، دو بسته فیلم کوتاه پنجره پائیز و قصه زندگی را برای نمایش آنلاین در پلتفرم های هاشور، ودیو و تیوال از چهارشنبه 2 شهریور 1401 به صورت اشتراکی و فروشی در دسترس مخاطبان فیلم کوتاه قرار داده است.

بسته پنجره پائیز از چهارشنبه 2 شهریور تا خاتمه مهرماه 1401 چهار فیلم کوتاه لیلا ساخته مجتبی اسپنانی، بی خوابی ساخته رضا جمالی، زخم ساخته سحر نورمنور، وادیار ساخته مرجان خسروی را که با موضوع و موضوع دختران فراوری شده اند، به صورت فروش، در دسترس مخاطبان هر سه پلتفرم قرار می دهد.

دو فیلم لیلا و بی خوابی در ژانر درام، زخم در ژانر ملودرام و وادیار در ژانر حادثه ای است که در سال 1399 در انجمن سینمای جوانان فراوری شده اند.

بسته قصه زندگی از تاریخ چهارشنبه 2 شهریور در بازه زمانی نامحدود، سه فیلم کوتاه حافظ ساخته مهدی بوستانی، صاف صاف ساخته حمید علیدوستی و مادری ساخته زهرا یزدان پناه را که با موضوع نگاه به داستان های یک زندگی فراوری شده اند، به صورت اشتراکی، در دسترس مخاطبان هر سه پلتفرم قرار می دهد.

فیلم های بسته قصه زندگی در ژانر درام هستند و در سال 1399 در انجمن سینمای جوانان فراوری شده اند.

اکران آنلاین به صورت اشتراکی به این معناست که مخاطبان فیلم کوتاه با داشتن حق اشتراک پلتفرم های هاشور، ودیو و تیوال می توانند این فیلم ها را دیدن نمایند و فیلم هایی که به صورت فروشی اکران آنلاین می شوند، با هزینه 8 هزار تومان در هر سه پلتفرم ودیو، هاشور و تیوال قابل دیدنست.

امور پخش و توزیع انجمن سینمای جوانان ایران تا به امروز 181 فیلم کوتاه را که در انجمن سینمای جوانان ایران فراوری شده اند، به صورت اشتراکی و بعضی فروشی در پلتفرم های هاشور، ودیو و تیوال اکران آنلاین نموده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 شهریور 1401 بروزرسانی: 2 شهریور 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 164392

به "اکران آنلاین دو بسته تازه فیلم کوتاه در ودیو، هاشور و تیوال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران آنلاین دو بسته تازه فیلم کوتاه در ودیو، هاشور و تیوال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید