انتقاد رییس مجمع نمایندگان استان از عدم توزیع بنزین یورو 4 در کرمان

به گزارش مجله سرگرمی، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شهرستانی مانند زرند سرمایه گذاری فعال نیست زیرا دسترسی به گاز نداریم، اظهار کرد: بنزین یورو 4 در مرکز استان کرمان که کلانشهر است، توزیع نمی گردد و مردم انتظار دارند این فرآورده در کرمان توزیع گردد.

انتقاد رییس مجمع نمایندگان استان از عدم توزیع بنزین یورو 4 در کرمان

به گزارش خبرنگاران، دکتر حسین امیری خامکانی امروز 29 خرداد ماه در جلسه مسائل نفت و گاز استان کرمان با حضور رییس شرکت ملی گاز و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: استان کرمان در بحث گازرسانی پایین تر از میانگین کشور قرار گرفته است.

وی با اشاره به اعلام عدد 6 میلیون تومان سرانه گازرسانی از سوی وزیر نفت اضافه کرد: در بعضی روستاها از جمله در مناطق سردسیر سرانه گازرسانی بیش از این عدد است و باید سرانه علمک ها را کاهش بدهیم تا بگردد بعضی از روستاهای کشور را گازرسانی کرد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه صنایع قفل شده و در شهرستانی مانند زرند نمی توانیم کاری بکنیم و سرمایه گذاری فعال گردد زیرا دسترسی به گاز نداریم اظهار کرد: بنزین یورو 4 در مرکز استان کرمان که کلانشهر است، توزیع نمی گردد و مردم انتظار دارند این فرآورده در کرمان توزیع گردد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صندلی های سوخت در جنوب استان کرمان مشکل دارند و باید این مسائل حل گردد، گفت: اخیرا مصرف CNG کاهش داشته و خودروها کمتر استقبال می نمایند که شاید دلیل آن ارزانی بنزین است و باید راهکارهایی برای توسعه مصرف CNG در کشور دنبال گردد که کاهش مصرف فرآورده های مایع را به دنبال دارد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 28782

به "انتقاد رییس مجمع نمایندگان استان از عدم توزیع بنزین یورو 4 در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد رییس مجمع نمایندگان استان از عدم توزیع بنزین یورو 4 در کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید