اعزام تیم اسکواش استان مرکزی به رقابت های بین المللی ایران جونیور

سوسن طوفانی در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: این کاروان ورزشی اعزامی به مسابقات بین المللی ایران جونیور از 9 بازیکن در بخش دختران و هفت بازیکن در بخش پسران تشکیل گردیده است.

اعزام تیم اسکواش استان مرکزی به رقابت های بین المللی ایران جونیور

رئیس هیات اسکواش استان مرکزی با بیان اینکه این رقابت ها از بیستم مرداد ماه جاری(فردا) به میزبانی تهران شروع می گردد، اضافه نمود: آیدا قانعی، عسل محمدی، دنیا دارابی، ترنم جمشیدی، ستایش پزشکی و مائده عزیز محمدی، به سرپرستی هستی سلیمانی تیم دختران را تشکیل می دهند.

طوفانی خاطر نشان کرد: همچنین محمدصالح آقاخانی، امیرحسین قادری، علی جعفری، مهدی علیداد، آرمان رضایی، علیرضا امیری و سپهر اعتمادی به سرپرستی امید حسینی هم تیم پسران را تشکیل می دهند.

رئیس هیات اسکواش استان مرکزی گفت: همچنین کیشانی به عنوان داور و سوسن طوفانی به عنوان سرمربی این تیم را همراهی می نمایند.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "اعزام تیم اسکواش استان مرکزی به رقابت های بین المللی ایران جونیور"

به گزارش خبرنگاران، رقابتهای کانوپولوی قهرمانی جهان از نهم تا چهاردهم مردادماه در کانادا برگزار شد که تیم مردان ایران با کسب عنوان قهرمانی قاره آسیا جواز حضور در این مسابقات را بدست آورد.

بیژن ذوالفقارنسب در گفتگو با خبرنگاران، در خصوص مهمترین اتفاقاتا بازیهای هفته سوم رقابت های لیگ برتر که با پیروزی سه بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی تبریز و همچنین تساوی پرسپولیس و استقلال خوزستان در اهواز همراه بود گفت: هفته کم‌گلی را پشت سر گذاشتیم که دیگر نمی‌توان گفت به...

عباس علی دامن گیر در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن تشریح اخرین وضعیت یوز آسیب دیده در محدوده عباس آباد میامی، بیان نمود: یوز هشت ماهه نر که در حین عبور از جاده ترانزیتی تهران-مشهد با خودرو تصادف نموده است از ناحیه کمر آسیب جدی دیده است.

350 نفر از دانش آموزان و مربیان شرکت کننده در بیست‌و‌نهمین المپیاد جهانی زیست شناسی 2018 دیروز دوشنبه 25 تیر ماه 1397 از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند.

به "اعزام تیم اسکواش استان مرکزی به رقابت های بین المللی ایران جونیور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اعزام تیم اسکواش استان مرکزی به رقابت های بین المللی ایران جونیور

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید