اسلحه پنهان نویدکیا مقابل پرسپولیس

به گزارش مجله سرگرمی، پرسپولیسی ها برای بازی حساس با سپاهان تفکرات زیادی برای مهار بازیکنان کلیدی این تیم دارند. بازیکنانی که تعدادشان کم نیست و مهارشان هم آسان نیست. سجادشهباززاده آقای گل، سروش رفیعی گلساز و احسان حاج صفی همه کاره در کنار محمد محبی و محمدرضا حسینی قرار است روز بسیار سختی برای یحیی گل محمدی تازه از آسیا برگشته رقم بزنند.

اسلحه پنهان نویدکیا مقابل پرسپولیس

علاوه بر این بازیکنان، اما محرم نویدکیا یک اسلحه پنهان هم دارد. اسلحه ای که احتمالا بازی را روی نیمکت آغاز خواهد کرد و در موقع لزوم وظیفه خواهد داشت تیر خلاص را برپیکر حریف بزند. این اسلحه پنهان یاسین سلمانی جوان است که پدیده این فصل لیگ برتر و محصول آکادمی زردپوشان بوده است. بازیکنی که در عین جوانی به خاطر حضور در تیم های ملی و کاپیتانی تیم ملی جوانان تجربه زیادی دارد. سلمانی در بازی رفت با پرسپولیس حضور نداشت و محرم نویدکیا هنوز از او رونمایی نکرده بود.

دربی اصفهان در هفته چهاردهم اولین دیداری بود که سلمانی وارد میدان شد و در سه دقیقه ای که به میدان رفت گل سوم تیمش را به ثمررساند و همه را از حضور یک پدیده جدید غافل گیر کرد. گل بسیار زیبای او که تضمینی شد برای حضور بیشترش در ترکیب سپاهان. البته تیم پرمهره نویدکیا به این بازیکن چندان اجازه عرض اندام نداده و او فقط حدود 90 دقیقه به صورت تعویضی برای تیمش به میدان رفته است. با این حال در این 90 دقیقه توانسته آمار 2 گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کند. 5 شوت در چارچوب و 5 پاس کلیدی نشان از خطرناک بودن این بازیکن دارد. نکته جالب این است که این بازیکن برای زدن گل به صورت میانگین به زمانی کمتر از سجاد شهباززاده یعنی آقای گل لیگ نیاز داشته. البته این آمار با توجه به مدت زمان کم بازی کردن یاسینی قابل مقایسه با شهباززاده نیست، اما می تواند مهر تایید باشد بر خطرناک بودن و چارچوب شناس بودن این بازیکن.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 144082

به "اسلحه پنهان نویدکیا مقابل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلحه پنهان نویدکیا مقابل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید