اختصاص اعتبار برای مهندسی رودخانه های تلار و سیاهرود

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، سید علی ادیانی شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده روستاههای بخش گیلخواران در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه از دو ماه گذشته برای مهندسی این دو رودخانه مبلغ 5 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده و اکنون این طرح در مرحله انتخاب پیمانکار به وسیله مناقصه توسط شرکت آب منطقه ای مازندران قرارداد، اظهار کرد: با هماهنگی معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای شهرداری 8 شهرداری 2 میلیارد تومان یاری بلاعوض گرفتیم.

اختصاص اعتبار برای مهندسی رودخانه های تلار و سیاهرود

وی توضیح داد: سهم شهرداری جویبار 250 میلیون تومان و شهرداری کوهی خیل 150 میلیون تومان بوده است.

ادیانی اضافه کرد: این اعتبار 28 اسفندماه به حساب شهرداری های حوزه انتخابیه واریز و همچنین مجوز دریافت بعضی ماشین آلات و تجهیزات شهرداری ها نیز صادر شد.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمایندگان باید در فرایند قانون گذاری نقش فعال داشته باشند، اعلام کرد: اگر نمایندگان در اعمال نظارت و مداخله در امور اجرایی و فرعی پرهیز نمایند قطعاً سطح مجلس ارتقا پیدا خواهد نمود.

وی یکی از دلایل عدم تحقق خواسته های مردم و نظام را ساختار انتخاب مجلس دانست و اضافه کرد: مجلس ما بر اساس یک گام ها و تشکل های هیئتی شکل می گیرد که اگر مجلس از یک عقبه کارشناسی و با تشکل های سیاسی و احزاب قوی همراه با برنامه و رصد کردن جدی صورت گیرد مجلس می تواند در سطح و تراز انقلاب اسلامی باشد.

ادیانی با اشاره به اینکه حضور نمایندگان به رأی مردم وابسته است و این امر نمایندگان را از انجام وظیفه اصلی خود باز می دارد، ادامه داد: نمایندگان برای جلب رضایت و دریافت رأی مردم به روش های مختلف به امور فرعی ورود پیدا می نمایند که نتیجه آن گلایه به حق رهبری را در پی دارد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گلایه رهبر انقلاب از مجلس نسبت به عدم ارائه طرحی در مقابل دشمنی و خباثت های آمریکا گفت: دکترین و استراتژی لازم برای تدوین این کار در مجلس وجود ندارد و همچنین تا زمانی که نتواند راهبردها را به درستی تشخیص دهد در انتخاب راه و روش نیز دچار مشکل می گردد.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 17018

به "اختصاص اعتبار برای مهندسی رودخانه های تلار و سیاهرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص اعتبار برای مهندسی رودخانه های تلار و سیاهرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید