اتخاذ تمهیدات لازم جهت آماده سازی مسیل های تهران برای فصل بارش ها

به گزارش مجله سرگرمی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: جهت تامین ماشین آلات و اعتبار مورد احتیاج برای لایروبی مسیل ها و رودخانه ها، پیش بینی ها و تمهیدات لازم اتخاذ شده است تا تهران برای آغاز فصل بارش ها آماده گردد.

اتخاذ تمهیدات لازم جهت آماده سازی مسیل های تهران برای فصل بارش ها

به گزارش خبرنگاران، مجتبی یزدانی در بازدید از روند تخلیه و حمل رسوبات مسیل سرپوشیده دارآباد گفت: مناطق پیش بینی های لازم را برای بارش های فصل پاییز و زمستان انجام دهند و شهرداری تهران نیز آماده ارایه امکانات و خدمات لازم جهت اجرای هر چه بهتر اقدامات است.

رضا عبدالملکی نیز مسیل دارآباد را یکی از مسیل های اصلی و شریانی شمال تهران دانست و اظهارکرد: این مسیل به طول 1500 متر طول نقش مهمی در راهنمایی آب های سطحی از ارتفاعات شرقی منطقه یک به مسیل امام علی(ع) دارد. بر همین اساس طرح لایروبی این مسیل در دستور کار قرار گرفته و در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: لایروبی و تخلیه رسوبات از مسیل دارآباد حدفاصل بلوار اوشان تا بزرگراه امام علی (ع) با توجه به سرپوشیده بودن این محدوده و نبود دسترسی و رمپ ورودی با انتقال پنج دستگاه بابکت به وسیله جرثقیل به داخل مسیل در حال اجرا است و پیش بینی می گردد بیش از 700 متر مکعب رسوبات از داخل آن تخلیه گردد.

عبدالملکی اضافه کرد: عملیات لایروبی با استفاده از بیل مکانیکی زنجیری،کامیون،لودر، بابکت و... با حضوربیش از 15 نیروی خدمات شهری انجام می گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، معاون شهردار منطقه یک توضیح داد: منطقه یک با 13 رودخانه و مسیل و 15 حوضچه رسوب گیر به طور مستمر هفته ای سه بار در طول سال لایروبی می شوند.

عینک گوچی: مهسان بلاگ | سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 42443

به "اتخاذ تمهیدات لازم جهت آماده سازی مسیل های تهران برای فصل بارش ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتخاذ تمهیدات لازم جهت آماده سازی مسیل های تهران برای فصل بارش ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید