ابراهیم صادقی: استقلال و پرسپولیس بازیکنان سایپا را می خواهند

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، ابراهیم صادقی در نشست قبل از دیدار برابر صنعت نفت آبادان در هفته پایانی لیگ هجدهم گفت: فصل قبل به مقام چهارمی دست پیدا کردیم و توانستیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم، ضمن اینکه پنج بازیکن به تیم امید و شش بازیکن به تیم ملی جوانان دادیم اگرچه نتوانستیم نتیجه فصل قبل را تکرار کنیم ولی عملکرد خوبی داشتیم.

ابراهیم صادقی: استقلال و پرسپولیس بازیکنان سایپا را می خواهند

وی در ادامه اظهار داشت: مشکل اصلی ما برای این دیدار نبود انگیزه است، تعداد زیادی از بازیکنان ما قراردادشان یک ساله است و با توجه به اینکه نه سهمیه می گیریم و نه سقوط می کنیم باید بازیکنان را از لحاظ روحی برای این دیدار آماده کنیم و اعتقاد دارم مشکل اصلی ما برای این دیدار نبود انگیزه است، البته نکات فنی را برای این بازی به نفراتم گوشزد نموده ام و امیدوارم بتونیم با یک بازی خوب پیروزی را از آن خود کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا لیست ورودی و خروجی بازیکنان را برای فصل آینده به باشگاه ارائه نموده اید یا خیر؟ گفت: هنوز با توجه به اینکه یک بازی دیگر تا سرانجام لیگ باقی مانده چنین کاری را انجام نداده ایم اما مطمئن باشید به دلیل اینکه لیگ فصل آینده زودتر شروع خواهد شد ما به سرعت باید نفرات مورد نظر را جذب نموده تا بتوانیم با یک تیم پرقدرت راهی لیگ نوزدهم شویم.

صادقی در پاسخ به این پرسش که آیا دستیاران شما تغییر خواهند کرد، گفت: کاظم برجلو همچنان در کنار من خواهد بود اما علی جانملکی و کمیجانی از تیم های امید و جوانان آمده و به من یاری می کردند دوباره به تیم های خودشان بازخواهند گشت.

سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که آیا دستیاران شما ایرانی هستند یا خارجی گفت: هنوز چیزی معین نیست و باید در این خصوص با مدیرعامل باشگاه صحبت کنم.

صادقی در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد سایپا در این فصل راضی بوده اید، گفت: فصل قبل چهارم شدیم اما متأسفانه این فصل مقامی کسب نکردیم ولی خوشحالم بازیکنان خوبی به تیم های امید و جوانان دادم و این برای سایپا یک افتخار است.

وی در پاسخ به این سوال که بعضی بازیکنان شما با تیم های بزرگ لیگ رجحان قرارداد داخلی امضا نموده اند، گفت: من هم این موضوع را شنیده ام. طبیعی است وقتی بازیکنانی قراردادشان با تیم به سرانجام می رسد، تیم های بزرگ خواستار جذب آنها هستند و من خوشحالم بازیکنانم آنقدر خوب بودند که تیم هایی همچون استقلال و پرسپولیس خواستار به خدمت دریافت آنها هستند. من به بازیکنانم افتخار می کنم که با شرف بازی کردند و تمام تلاششان را برای پیروزیت سایپا به کار بستند، در سرانجام دیدار برابر استقلال خوزستان از جوانانم تشکر کردم زیرا با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم من به جوانانم در هفته های آخر میدان دادم تا انگیزه بالایی برای پیروزیت پیدا نمایند.

وی در سرانجام و در مورد ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: شناخت آن چنانی از سرمربی جدید تیم ملی ندارم اما امیدوارم بتوانیم با داشتن بازیکنان خوب و با انگیزه در جام جهانی و ملت های آسیا پیروز باشیم. افتخار می کنم بابت اینکه سال هاست سایپا ملی پوشان زیادی را به تیم ملی داده و این برای باشگاه من افتخار است و تنها می توانم برای سرمربی جدید تیم ملی آرزوی پیروزیت کنم.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کشتی کروز: تور کشتی کروز: سفری هیجان انگیز به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 23771

به "ابراهیم صادقی: استقلال و پرسپولیس بازیکنان سایپا را می خواهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراهیم صادقی: استقلال و پرسپولیس بازیکنان سایپا را می خواهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید