آقایی: فشار در پرسپولیس بیش از هر تیم دیگری است

به گزارش مجله سرگرمی، سعید آقایی در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: حضور در پُرافتخارترین تیم فوتبال ایران و بزرگترین باشگاه آسیا از جهت محبوبیت و تعدد هواداران، احساس فوق العاده ای است، ولی قطعاً این حس زمانی بهتر خواهد شد که بتوانم برای چنین تیمی موثر باشم، با آن به افتخارات جدید دست پیدا کنم و هواداران از من راضی باشند.

آقایی: فشار در پرسپولیس بیش از هر تیم دیگری است

وی ادامه داد: به خوبی می دانم به چه تیم بزرگی آمده ام. این تعارف نیست و به گفتن من هم نیاز ندارد. بیشتر بازیکنان لیگ دوست دارند روزی بتوانند به پرسپولیس راه پیدا کنند. پرسپولیس پُرافتخارترین و پُرهوادارترین تیم است و فرصت حضور در آن به هر کسی رو نمی کند. خدا را شکر می کنم که عملکرد فنی من به شکلی بود که این فرصت به من رو کرد و راضی تر می شوم وقتی نشان بدهم که می توانم کمک حال پرسپولیس باشم. به خوبی می دانم سرمربی و هواداران چه توقعی دارند. در پرسپولیس نمی شود درباره کمتر از قهرمانی حرف زد.

بیشتر بخوانید
  • شعار هواداران ناراضی علیه سرپرست پرسپولیس و صحبت های رسول پناه با آنها

مدافع جدید پرسپولیس درباره جلسه خودش با سرمربی تیم و انتظاراتی که از او وجود دارد، گفت: آقا یحیی که بزرگتر ماست و قاعدتاً من نمی توانم حرف خاصی داشته باشم. هر چه ایشان بگوید می گوییم چشم. به طور کلی کاملاً مشخص است که فشار در پرسپولیس بیش از هر تیم دیگری است و اصلاً قابل مقایسه نیست. من تمام تلاش خودم را می کنم و این را در خودم دیده ام که بتوانم برای پرسپولیس مهره خوبی باشم، اما اینجا همه بازیکنان، طراز اول و در بالاترین سطح هستند.

از خودم توقع دارم هر زمان که سرمربی صلاح دید و بازی کردم، بتوانم بازی های خوبی را انجام بدهم.، آقایی ضمن بیان این جمله شرح داد: فکر می کنم زمانی پیروز خواهم بود که رضایت را در صورت سرمربی و لذت از فوتبالم را در صورت هواداران ببینم. امیدوارم آنها مثل همیشه پشتیبان تیم خودشان باشند؛ چون برای آسیا و به ویژه پنجمین قهرمانی پیاپی کار خیلی خیلی سختی پیش رو داریم. من هم دیگر بخشی از وجود پرسپولیس شده ام و مثل همه، نهایت تلاش خودم را خواهد کرد. از نظر تیمی دوست دارم سال بعد جزو کسانی باشم که با پرسپولیس روی سکوی قهرمانی می روم. از نظر فردی هم می خواهم به تیم ملی برگردم و این بار در آنجا بمانم.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 107898

به "آقایی: فشار در پرسپولیس بیش از هر تیم دیگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقایی: فشار در پرسپولیس بیش از هر تیم دیگری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید