آزار موفقیت پرسپولیسی ها برای استقلالی ها!

به گزارش مجله سرگرمی، ابراهیم شکوری در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بار دیگر عید نوروز و اعیاد شعبانیه را خدمت مردم عزیز کشورمان تبریک می گویم. ما روزهای ابتدایی کار در سال جدید را پشت سر می گذاریم و تلاش می کنیم با حفظ آرامش، نگرانی هواداران را کاهش دهیم. این موضوع برای مدیریت فعلی باشگاه، خط قرمز محسوب می شود.

آزار موفقیت پرسپولیسی ها برای استقلالی ها!

وی با بیان اینکه بخش اعظمی از فعالیت های مدیریت باشگاه پرسپولیس برای ایجاد امکانات بیشتر برای تیم است، توضیح داد: در این مورد تلاش های زیادی اجرا شده تا رضایت کادر فنی و بازیکنان را در پی داشته باشد. از طرفی، رعایت پروتکل های بهداشتی را در اولویت قرار داده ایم و هیچ هراسی برای هزینه های این امر نداریم. مثلاً هر هفته تست های مربوط به کرونا را انجام می دهیم و کمترین میزان ابتلا را داشتیم. برای باشگاه پرسپولیس، چیزی مهم تر از حفظ سلامتی ستاره ها وجود ندارد و این راستا را ادامه خواهیم داد. هر تصمیمی اتخاذ کنیم، فوراً رسانه ای می شود تا از حجم نگرانی هواداران عزیزمان کم کنیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس با اشاره به شایعات و اخباری درخصوص جدایی احتمالی تعدادی از بازیکنان بیان کرد: من هم در فضای مجازی فعال هستم و تمام این اخبار و شایعات را می خوانم، اما باید در پاسخ به این اتفاقات، دو موضوع مطرح کنم. اول اینکه ما به تازگی از پنجره جابجایی زمستانی عبور کرده ایم و تا خاتمه فصل در چهار جامی که پیش رو داریم، کار را با همین بازیکنانی که می بینید ادامه می دهیم. پس تا آخر فصل، جایی برای نگرانی وجود ندارد.

این موضوع اصلاً عجیب نیست که ستاره های پرسپولیس پیشنهادهای فوق العاده ای داشته باشند.، شکوری ضمن بیان این جمله گفت: نیازی به توضیح بنده نیست که تأکید کنم آنها با تمام وجود در زمین می جنگند و در کنار یکدیگر، تیمی قدرتمند را تشکیل داده اند. در ثانی، فرایند تمدید قراردادها ادامه دارد. ما به صورت حضوری، ارسال پیام، تماس تلفنی و نامه نگاری، از بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده درخواست کرده ایم برای مذاکره جهت تمدید قرارداد به دفتر باشگاه بیایند و حالا منتظر پاسخ از سوی بازیکنان هستیم.

وی در ادامه گفت: البته تقویم فشرده پرسپولیس و تمرکز بازیکنان بر روی بازی ها، از جمله مهم ترین موانعی است که زمان حضور بازیکنان در دفتر باشگاه را به تأخیر می اندازد. با این حال برای تمدید قرارداد با بازیکنان مان، هیچ فرصتی را از دست نمی دهیم و به دنبال عقد قراردادهایی معقول و منطقی برای آینده باشگاه هستیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اظهارات برخی افراد علیه پرسپولیس گفت: همیشه برای رقبای خود احترام قائل هستیم، اما تا زمانی که آنها هم این احترام را درک کنند. اصلاً صحیح نیست که مدیری از یک باشگاه رقیب، در هر مصاحبه خود در مورد پرسپولیس صحبت کند. هر چند واکنش ها نشان داده این بار نیز چنین حرف هایی باعث آزار هواداران تیم خودشان شده است؛ زیرا این افراد به تعریف و تمجید از پرسپولیس پرداخته اند. آنها به اهالی فوتبال آدرس غلط می دهند، اما خوشحالیم کاری کرده ایم که رقبا هم از عملکرد شایسته مدیریت پرسپولیس تعریف و تمجید می کنند.

شکوری در ادامه افزود: اینکه فردی از باشگاه ما تعریف می کند، معنا و مفهوم مشخصی دارد، اما این تمجیدها نباید با طعنه و کنایه همراه باشد. چه کسی است که نداند برای کمک به برخی تیم ها، چه اتفاقاتی رقم خورده و چه کسانی، در چه جایگاه هایی و از چه راه هایی به این باشگاه ها کمک کرده اند. در فرآیند مدیریت باشگاه ها باید به نتایج و رضایت هواداران و اعضای تیم هم توجه کرد.

وی با بیان اینکه همه چیز مثل روز روشن است، گفت: دیگر از دوران مغلطه، سوءاستفاده از رسانه ها، توهین به افکار عمومی و پنهان کاری عبور کرده ایم و زمان آن است که با هواداران فوتبال صادق باشیم؛ چون آنها همه چیز را می بینند، می فهمند و تحلیل می کنند. پس در این شرایط، ناکامی در جابجایی نیم فصل را نمی توان با پرداختن به تیم های بزرگ توجیه کرد.

در سه سال گذشته، هیچ باشگاهی به اندازه پرسپولیس درآمدزایی نداشت. معاون باشگاه پرسپولیس در توضیح این جمله افزود: ما تنها باشگاه در آسیا هستیم که به فاصله سه فصل، راهی دو فینال لیگ قهرمانان شدیم و حدود شش میلیون دلار درآمدزایی کردیم؛ آن هم بدون استفاده از حق پخش، تبلیغات محیطی، اسپانسرهای بین المللی و... فقط با استفاده از توانایی و قدرت تیم و بازیکنان خود، راهی فینال شدیم و درآمد ساختیم. مشخص است که برای چنین تیمی باید هزینه کنیم. پرسپولیس راه خودش را انتخاب کرده و به جای هوچی گری، به دنبال موفقیت های سالم و کاملاً فوتبالی است.

شکوری با بیان اینکه پرسپولیس اهل لابی های پشت پرده و افترا به تیم های حریف نبوده و نیست، گفت: شاید همین سلامت باشگاه و تیم است که برخی را آزار می دهد! به اعتقاد من، پرسپولیس تیمی پُر از ستاره و اصلاً یک تیم ستاره است که چون لیاقت دارد درآمد دلاری برای خودش ایجاد کند، پس شایسته است که هزینه هایش هم بالا باشد و بازیکنان با بهترین امکانات به کارشان ادامه بدهند. باقی باشگاه ها هم با استفاده از مدیران پاکدست و صادق می توانند پرسپولیس را الگوی خود قرار داده و پیشرفت کنند. در غیر این صورت با مصاحبه و حرف های بی ربط، هیچ مقام و منزلتی به دست نمی آید.

منبع: فرارو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 136700

به "آزار موفقیت پرسپولیسی ها برای استقلالی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزار موفقیت پرسپولیسی ها برای استقلالی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید