51 درصد مردم آلمان مخالف سیاست های مهاجرتی مرکل هستند

به گزارش مجله سرگرمی، بر اساس نظرسنجی روزنامه بیلد آلمان با همکاری موسسه افکارسنجی اینزا، 51 درصد آلمانی ها مخالف اعمال سیاست در های باز آنگلا مرکل، صدراعظم این کشور به روی پناهجویان هستند.

51 درصد مردم آلمان مخالف سیاست های مهاجرتی مرکل هستند

به گزارش ، بر اساس نظرسنجی روزنامه بیلد آلمان با همکاری موسسه افکارسنجی اینزا، 51 درصد آلمانی ها مخالف اعمال سیاست در های باز آنگلا مرکل، صدراعظم این کشور به روی پناهجویان هستند.

بحران مهاجرت (سال 2015) و به دنبال آن، اتخاذ سیاست (در های باز به روی آوارگانِ) آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، برداشت های متفاوت بسیاری از شهروندان آلمانی را به همراه داشته است؛ به طوری که بعضی ها بجای حمایت از این سیاست به مخالفان این سیاست تبدیل شدند و بعضی دیگر که پیشتر، مخالف بودند، موافق شدند.

با این حال یک پنجم سوال شوندگان آلمانی، هیچ نظری در خصوص سیاست دولت آلمان در ارتباط با مهاجرت نداشتند.

این دیدگاه تغییر یافته، دقیقا در میان شهروندان آلمانی مشهود بود. چون در همین زمینه، روزنامه بیلد آلمان با همکاری موسسه افکارسنجی اینزا یک نظرسنجی انجام داد که در آن از 2043 شهروند سئوال شد.

در این نظرسنجی، 18 درصد از پرسش شوندگان که پیشتر با سیاست مهاجرتی آنگلا مرکل موافق بودند، ابراز مخالفت، اما برعکس، پنج درصد از سیاست های مرکل در حوزه مهاجرت حمایت کردند.

26 درصد همچنان از تدابیر مهاجرتی مرکل حمایت کردند و 33 درصد نیز همچنان (از گذشته تاکنون) مخالف این سیاست باقی ماندند.

14 هم هنوز در برابر این موضوع، انگیزه و علاقه ای از خود نشان ندادند و پانزده درصد هم در این باره، ابراز بی اطلاعی کردند.

یافته های این نظرسنجی نشان داد 31 درصد از سئوال شوندگان آلمانی از سیاست مرکل در مساله مهاجرت حمایت می نمایند، 19 درصد، هیچ نظری نداشتند و 51 درصد نیز مخالف اعمال این سیاست هستند.

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مهر 1400 بروزرسانی: 20 مهر 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 33929

به "51 درصد مردم آلمان مخالف سیاست های مهاجرتی مرکل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "51 درصد مردم آلمان مخالف سیاست های مهاجرتی مرکل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید