کمبود جدی در زمینه دبیر مقطع متوسطه در استان یزد نداریم

به گزارش مجله سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، علیرضا ارجمندی در نشستی خبری با اشاره به اینکه دانش آموزان استان یزد سال جاری نیز در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه اول در سطح کشور شدند، گفت: موفقیت این دانش آموزان مرهون عوامل مختلفی از جمله بهره مندی از روحیه سخت کوشی و قناعت، تدین و اخلاق، ساختار آموزشی مناسب و ... است.

کمبود جدی در زمینه دبیر مقطع متوسطه در استان یزد نداریم

وی با اشاره به اینکه کوشش های جدی برای استمرار این موفقیت در حال اجرا است و امیدواریم بتوانیم صدرنشینی در کنکور سراسری را سال های متمادی ادامه دهیم، اضافه نمود: تیم های مشاوره آموزش و پرورش برای یاری به دانش آموزان، شرایط و زمان بندی مطالعات دانش آموزی را مدنظر دارد.

ارجمندی ادامه داد: برای اجرای مطلوب طرح تعالی مدیریت آکادمی ها نیز کوشش می کنیم همچنین سال جاری تورهای آموزشی نیز برای دانش آموزان کنکوری فراهم شده است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد همچنین از راه اندازی پایگاه مطالعات دانش آموزی در استان اطلاع داد و اعلام نمود: این پایگاه ها عصرها در سطح مدارس دایر است تا دانش آموزان کنکوری بتوانند از فضایی سالم و آرام برای مطالعه دروس خود بهره مند باشند.

وی با اشاره به اینکه سال جاری بعد از چندین سال، بحث استقرار پایه دوازدهم مطرح شده است، اضافه نمود: ساختار آموزش و پرورش سال جاری برای اولین بار به پایه دوازدهم رسید بر این اساس کوشش شد تا بهترین دبیرها برای پایه دوازدهم انتخاب شوند.

ارجمندی یادآور شد: دعوت از مؤلفان کتب درسی، برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه معلمان دبیران پایه دوازدهم نیز از اقداماتی است که برای پایه دوازدهم اجرا می گردد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در مورد کمبود دبیر در مقطع متوسطه نیز مطرح کرد: کمبود جدی در این زمینه نداریم و تنها در برخی رشته ها احتیاج به دبیر مرد وجود دارد که این دبیران از میان بازنشسته ها یا سایر دبیران در ساعات آزاد آنها استفاده می گردد.

پرنده پارسی: پرنده پارسی: آخرین اخبار و مقالات خبری و تحلیلی

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: kurdeblog.ir شناسه مطلب: 5487

به "کمبود جدی در زمینه دبیر مقطع متوسطه در استان یزد نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود جدی در زمینه دبیر مقطع متوسطه در استان یزد نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید